Kiedy tata Oli był mały – Wydawnictwo DWUKROPEK

To już szósty tom przygód zwariowanego taty Oli i jego rodzinki! Z radością patronuję każdej kolejnej części, bo polubiliśmy tych bohaterów od pierwszego tytułu, a ich perypetie są nieziemskie i każdemu poprawią humor!

„Kiedy tata Oli był mały” to mieszanka wybuchowa humoru i absurdu! Życie jest tak krótkie, że warto przeżyć je z przymrużeniem oka i uśmiechem 🙂

koszyk

Tym razem tatę Oli naszła ogromna ochota na wspomnienia z dzieciństwa. Przy każdej okazji opowiadał córce jak spędzał swoje lata młodości. Jego wybujała wyobraźnia tworzyła naprawdę oryginalne historie, jak np. to, że kolację jadał tylko raz w tygodniu, na gwiazdkę dostawał pół pomarańczy, a posiłkiem w domu rodzinnym często był gruz… Do szkoły chodził podobno pieszo aż 14 kilometrów i to boso, a na dobranoc rodzice czytali mu po jednym słowie z książki, i dopiero w wieku dwunastu lat skończyli czytać „Czerwonego Kapturka”. Zabawne, prawda?

Olę bardzo to zaintrygowało, dlatego postanowiła zapytać babcię, czy to wszystko jest prawdą. Szybko okazało się, że tata zmyślił całą opowieść, co zdenerwowało Olę, bo wiedziała, że nie wolno kłamać. Wtedy tata obiecał, że już nigdy, ale to nigdy nie skłamie! Czy mu się to udało? Koniecznie się przekonajcie! Tata Oli bardzo się zmieni, tylko czy wyjdzie mu to na dobre?

Jak zawsze możecie liczyć na niebanalne historie, szalonego Edka i dociekającą Olę. Oryginalna rodzina, z mnóstwem energii zagwarantuje Wam dużo uśmiechu. Doceniam tatę Oli za coś jeszcze – za piękne relacje ze swoimi dziećmi. W tym swoim zwariowanym charakterze, z mnóstwem figli i żartów ma także dużo miejsca na bliskość, czułość i czas z dziećmi.

Polecam Wam serdecznie nowy tom przygód, a jeśli nie znacie jeszcze pozostałych części to koniecznie po nie sięgnijcie! My jesteśmy olbrzymimi fanami taty Oli i czytamy zawsze wszystkie części naraz 🙂 Staś uwielbia!

Tutaj przypominam Wam poprzednie tytuły.

Każdy tom możecie czytać niezależnie:

  1. „Tata Oli jest chory”
  2. „Gwiazdka z tatą Oli”
  3. „Z tatą Oli na biwaku”
  4. „Tata Oli już nie chce być dorosły”
  5. „Zwariowane wakacje taty Oli”

„Kiedy tata Oli był mały”

Tekst: Thomas Brunstrøm

Przekład: Edyta Stępkowska

Ilustracje: Thorbjørn Christoffersen

Oprawa: twarda

Ilość stron: 32

Dla dzieci: 5+

Wydawnictwo: DWUKROPEK

Znalezione obrazy dla zapytania dwukropek logo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.