O mnie

Mam na imię Karolina. Jestem mamą Michaliny, Januszka i Stasia, z którymi nałogowo czytam książki. Nasze dzieci nie chodzą do szkoły, z radością podjęliśmy edukację domową.

Od dłuższego czasu przestaliśmy już panować nad ilością przeczytanych książek, a nasz dom wypełniony jest literaturą dziecięcą w każdym zakamarku. Książki to nasza pasja, uwielbiam czas spędzony z dziećmi na wspólnej lekturze, uwielbiam patrzeć jak same często i w każdej wolnej chwili sięgają po książkę. Dzięki naszej miłości do czytania zrodził się pomysł na blog. Znajdziecie w nim mądre, wartościowe i ciekawe książki dla dzieci w każdym wieku, a także interesujące pomoce naukowe, gry i puzzle.

Blog prowadzę od ponad 6 lat, a w 2021 roku znalazł się on w czołówce TOP 10 influencerów książkowych serwisu Granice.pl oraz w gronie 100 Najpopularniejszych Polskich Blogerów 2021 według See Bloggers.

Wpisy przygotowuję ja i moja nastoletnia córka, Michasia.

Oprócz książek naszym hobby są długie spacery po lesie oraz Szwecja, która zachwyciła nas spokojem, pięknymi krajobrazami i czystym powietrzem. Odwiedziliśmy ją już kilka razy i na pewno do niej wrócimy.

Mam także przyjemność być członkiem Polskiej Sekcji IBBY.

Zapraszamy w nasze skromne progi 🙂