Wielkopostnik 2024 – 40 kroków do Wielkanocy. Wspaniały przewodnik na Wielki Post dla całej rodziny! 4 EDYCJA

Już po raz czwarty z wielką radością zapraszam Was do duchowego przeżywania Wielkiego Postu.

Warto ten czas spędzić z wartościowym przewodnikiem, który będzie cennym wsparciem dla dzieci i młodzieży. Od 4 lat ten szczególny czas w roku liturgicznym spędzamy właśnie z Wielkopostnikiem, aktywnie i duchowo przygotowując się do najważniejszych dla katolika świąt Wielkanocy.

Bardzo cenię ten oryginalny przewodnik, który powstaje z potrzeby serca i który zawsze dopracowany jest z wielką pieczołowitością. Lubię te nasze wspólne chwile, gdy siadamy do rozważań i ciekawostek zawartych w przewodniku. To piękne i budujące naszą rodzinę chwile, które (mam nadzieję) zapadną dzieciom w pamięć i będą cegiełką w budowaniu wiary.

koszyk

Przygodę z Wielkopostnikiem zaczynamy 14 lutego – w Środę Popielcową, a zakończymy 1 kwietnia w Poniedziałek Wielkanocny.

Przewodnik obfituje w wartościowe treści i mnóstwo ciekawostek! Dowiecie się jaka była historia Drogi Krzyżowej, dlaczego warto podjąć postanowienia na ten wyjątkowy czas i czemu jest to okres pokuty, wyciszenia i zamyślenia. Przeczytacie o pochodzeniu słowa rekolekcje, Alleluja i kalwaria, poznacie bliżej Jerozolimę, znaczenie modlitwy, postu, jałmużny i korony cierniowej. Być może zainspirujecie się także do zorganizowania ciekawej wycieczki do Muzeum Pisanki w Ciechanowcu. Z pewnością zainteresują Was także ciekawostki o Świętej Monice, wielkanocnych mazurkach, Niedzieli Palmowej, czy niedzieli radości.

To jednak nie wszystko! Na kartach Wielkopostnika czekają także aktywności: labirynty, wykreślanka, czy dopasowywanie cieni. Oczywiście nie zabrakło daru serca, czyli zadania na każdy dzień. Gdy wykonacie daną aktywność dziecko może pokolorować kawałek pisanki na karcie dołączonej do przewodnika.

Piękna szata graficzna i poręczny format sprawią, że można go ustawić w kuchni, jadalni, salonie, czyli wszędzie tam, gdzie spotyka się rodzina i przeżywać wspólnie ten ważny czas w roku.

Bardzo polecamy!

Online (wysyłka w kraju i za granicę):

Stacjonarnie:

  • Księgarnia Wejherowo
  • Wrocławska Księgarnia Archidiecezjalna, Wrocław, Ostrów Tumski,
  • Księgarnia POCIĄG DO BAJECZKI Warsztaty Młodego Artysty, Wrocław, ul. Monte Casino (obok kościoła).

Ważne! Przy zamówieniu pamiętajcie, aby podać liczbę dzieci, które będą korzystać z WIELKOPOSTNIKA – otrzymacie wtedy odpowiednią ilość dodatkowych kart tak, aby każde dziecko mogło mieć swoją i ją uzupełniać przez cały Wielki Post!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.