„Ubrania i pogoda. Pops i Boti uczą angielskiego” – Wydawnictwo NASZA KSIĘGARNIA

Macie ochotę rozpocząć ze swoimi maluchami przygodę z językiem angielskim? Pragniecie w ciekawy, atrakcyjny i wesoły sposób oswoić je ze słownictwem z różnych dziedzin?

Wydawnictwo Nasza Księgarnia przygotowało świetną serię edukacyjną, która w bardzo przystępny sposób wesprze małych czytelników w przyswajaniu słówek. Autorka i ilustratorka Ewa Podleś przez wiele lat uczyła dzieci języka angielskiego i to doświadczenie wykorzystała, tworząc serię „Pops i Boti uczą angielskiego”.

Kartonowa książka „Ubrania i pogoda. Pops i Boti uczą angielskiego” będzie świetną propozycją już dla najmłodszych dzieci, które poprzez zabawę będą oswajały nowy język. Warto taką przygodę zacząć od pierwszych lat życia, bowiem tak małe dzieci nie odczuwają strachu, czy wstydu przed popełnianiem błędów, stąd dużo łatwiej jest im zacząć mówić po angielsku. Dzięki wspólnej, aktywnej zabawie maluchy nie mają oporów przed tym, aby nauczyć się nowych słówek, obcego akcentu i intonacji. Dla nich to po prostu świetnie spędzony czas z rodzicem!

koszyk

Uroczy żółty Pops i jego malutka przyjaciółka Boti wybrali się do nowo otwartego sklepu z ubraniami. Pops marzył o tym, by zastać tam same żółta ubrania, bo choć stworek miał zdolność zmieniania swojej barwy futerka, to jednak w żółtym czuł się najlepiej! Jakież było jego zdziwienie, gdy przy wejściu ujrzał panel z guzikami! Aby otworzyć drzwi należało naciskać guziki, wypowiadając równocześnie na głos nazwy ubrań. Wnętrze skrywało mnóstwo strojów, ale najciekawszy okazał się symulator, który dobiera ubrania do pogody! Pops wpadł w wir przymierzania i założył chyba wszystko, co oferował sklep… Jesteście ciekawi co wybrał?

To pełna barw i humoru opowieść, która rozbawi nie tylko najmłodszych. Uroczy bohaterowie, proste angielskie słowa i wyrażenia zachęcą do częstego sięgania po książkę. Popsa i Boti pokochacie od pierwszych stron!

Znajdziecie tu mnóstwo słów dotyczących kolorów, ubrań, przeróżnych nakryć głowy, czy pogody.

Wartościowa, bogato ilustrowana i bardzo solidna pozycja, która przetrwa częsty kontakt z małymi rączkami i bardzo aktywnym, dynamicznym czytaniem 🙂

Polecam całym sercem!

„Ubrania i pogoda. Pops i Boti uczą angielskiego”

Tekst i ilustracje: Ewa Podleś

Książka całokartonowa

Ilość stron: 28

Dla dzieci: 3+

Wydawnictwo NASZA KSIĘGARNIA

Numer ISBN: 978-83-10-14026-5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.