Spaceruj z dzieckiem! 30 pomysłów na spacer w Warszawie – Wydawnictwo TATA ROBI KSIĄŻKI

Bardzo lubimy rodzinne spacery po Warszawie. Stolica ma swój urok i klimat, kipi od ciekawych, wartych odwiedzenia miejsc. Od wielu lat naszym spacerom towarzyszą świetne, pomysłowe karty. Dzięki nim aktywnie zwiedzamy dane miejsce, poznając jego historię i ciekawostki.

„Spaceruj z dzieckiem! 30 pomysłów na spacer w Warszawie” to przystępny, atrakcyjny przewodnik dla całej rodziny. Autorkami publikacji są Lidia Raś i Magdalena Morbiato – licencjonowanie przewodniczki po Warszawie.

W wygodnym, podręcznym pudełku znajdziecie aż 30 dwustronnych kart oraz mapę.

koszyk

Bardzo doceniam przystępną i ciekawą dla dzieci formę wydania. Najmłodsi mogą poczuć się prawdziwymi odkrywcami przemierzając opisane i zaznaczone na kartach miejsca. Na każdej karcie znajdziecie mapkę i opis, dlatego nie trzeba nosić ze sobą całego pudełka, wystarczy do torebki czy plecaka wrzucić jedną kartę i udać się jej śladami. Przewodnik doceniam także za różnorodność, bowiem odwiedzicie zarówno parki, ogrody, muzea, place zabaw i inne warte uwagi obiekty.

Wakacje to idealna pora na korzystanie z pięknej pogody i odkrywanie uroków Warszawy. Z kartami każdy spacer będzie przygodą i radością, a do tego także lekcją historii.

Bardzo polecamy całą rodziną!

„Spaceruj z dzieckiem. 30 pomysłów na spacer w Warszawie”

Autor: Lidia Raś, Magdalena Morbiato

Ilustracje: Agata Droga – Bazan

Dla dzieci: 3+

30 kart + plakat

Wydawnictwo TATA ROBI KSIĄŻKI

Dodaj komentarz