Gdzie jest Mikołaj? – Wydawnictwo TEKTURKA

Bardzo cenię wydawnictwo Tekturka za starannie dobierane książki. To kameralne, rodzinne wydawnictwo stawia sobie bardzo wysoką poprzeczkę i każda książka, która ukazuje się nakładem tejże oficyny jest piękna, wartościowa, starannie wydana, z dbałością o detale. To są „pewniaki” po które bez wahania można sięgać! My nigdy się nie zawiedliśmy. Tutaj znajdziecie inne ciekawe książki z wydawnictwa Tekturka, o których pisałam i do których wciąż wracamy: KLIK.

koszyk

Mały Miś bardzo pragnął zobaczyć Świętego Mikołaja, mama jednak zapewniła go, że przyjdzie on wówczas, gdy malec będzie spał. Miś nie mógł usnąć z przejęcia, gdy nagle z dołu usłyszał hałas przy kominku! Zszedł, pewien że zobaczy Mikołaja! To jednak tata poczęstował się mlekiem… Miś wrócił do łóżka i zasnął, ale nie na długo, bo donośny hałas dobiegał tym razem spod choinki – ech, to tylko tata zgłodniał i wcinał ciasteczka przygotowane dla Mikołaja!

Pełen emocji Miś wciąż nie mógł spać i postanowił stanąć z tatą na czatach, żeby zobaczyć Mikołaja. Bardzo tego oboje pragnęli. Szybko usłyszeli hałas, bo ktoś wkładał prezenty do skarpety! Ale kto?

Ciepła, klimatyczna świąteczna opowieść o dziecięcych marzeniach, beztrosce, oczekiwaniu i pięknych relacjach z rodzicami. Urocze ilustracje wypełniają każdą stronę. Prawdziwy rarytas dla najmłodszych czytelników na grudniowe wieczory. Historia jest bardzo zagadkowa i trzyma w napięciu! Czy Miś zobaczy Mikołaja? Przekonajcie się sami. Polecamy serdecznie dzieciom od około 3 lat.

„Gdzie jest Mikołaj?”

Tekst: David Bedford

Ilustracje: Tim Warnes

Przekład: Agata Mietlicka

Oprawa: twarda

Ilość stron: 32

Wydawnictwo TEKTURKA

Wydawnictwo Tekturka

Dodaj komentarz