Przepiękny album „Droga krzyżowa” według metody Św. Alfonsa Marii Liguoriego – Wydawnictwo KEY4

Zbliża się Wielki Post – czas pokuty przygotowujący do przeżycia najważniejszych dla chrześcijan świąt wielkanocnych. Warto w tym czasie uczestniczyć w nabożeństwie Drogi Krzyżowej, które upamiętnia męczeńską śmierć Jezusa. Jeśli pragniecie duchowo przeżyć ten czas warto sięgnąć po przepiękny album, który pomoże Wam w symbolicznym sposób odtworzyć całą drogę Jezusa, od jego skazania aż do pochowania w grobie.

Wydawnictwo KEY4 przygotowało prawdziwą perłę!

Książkę „Droga krzyżowa” możecie kupić w formie elegancko wydanego albumu, z piękną, wytłaczaną okładką i na doskonałej jakości papierze lub w wersji pomniejszonej, kieszonkowej i bardzo podręcznej, którą dzieci mogą zabierać ze sobą na nabożeństwa.

„Droga krzyżowa” album i wersja kieszonkowa.

koszyk

Ilustracje pochodzą z cyklu pt. Droga krzyżowa, autorstwa Martina von Feuerstein (1856-193), zaś teksty rozważań zaczerpnięto z dzieła św. Alfonsa Marii Liguoriego.

Całość tworzy wyjątkową publikację, która porusza serca i pozwala na emocjonalne odkrywanie misterium męki i śmierci Jezusa. Ilustracje są niezwykle wymowne, rozważania zaś głębokie i poruszające, pobudzające do refleksji nad sobą i własnym postępowaniem. Weryfikują nasze relacje z cierpiącym Chrystusem, a także z drugim człowiekiem. Można w nich znaleźć dużo pokory, skromności, honoru, odwagi i miłosierdzia. Teksty są bardzo przystępnie napisane.

Wspaniała, piękna publikacja! Cenna pozycja, doskonała do osobistej modlitwy i refleksji lub do towarzyszenia dzieciom podczas nabożeństwa Drogi Krzyżowej.

Polecamy całą rodziną. Zachwyca nas za każdym razem, gdy po nią sięgamy.

„Jeśli ktoś chce iść za Mną, niech się zaprze samego siebie, niech co dnia bierze krzyż swój i niech mnie naśladuje” (Łk 9,23; Mt 16,24).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.