Minecraft: Opowieści ze Świata Podstawowego – komiks z wydawnictwa HarperCollins Polska

Czy są tu miłośnicy Minecrafta? Ja mam w domu kilku i dlatego książki na ten temat też u nas królują. Dziś parę słów o jednej z nich napisała moja córka Michasia. Komiks ukazał się nakładem wydawnictwa HarperCollins Polska.

Minecraft. Opowieści ze Świata Podstawowego to zbiór sześciu historii ze świata jednej z najpopularniejszych gier na świecie – Minecrafta. Komiksy, które opowiadają historie różnych graczy składają się z kilku stron. Każdy z komiksów jest narysowany przez inną osobę, ale wyraźnie widać kanciaste, znane wszystkim minecraftowe kształty.

koszyk

Historie opowiadają o przygodach graczy oraz mobów, które miały miejsce w grze. Każda przygoda wywołuje inne emocje – jedne powodują śmiech, a inne są raczej smutne. Jednak każda z nich jest wciągająca. Niby krótki komiks, ale zanim nie przeczytasz to się nie oderwiesz. Kto by pomyślał, że creeper jest w stanie się poświęcić, żeby uratować gracza? Albo że mała, słodka świnka spowoduje kilkukrotną śmierć gracza? Albo czy dwóch wrogów może się w sobie zakochać? Te ekscytujące opowieści z łatwością przeniosą Cię do uniwersum Minecrafta. Kilka z nich potrafi nauczyć, inne działają rozśmieszająco, a inna nie zawiera w ogóle tekstu.

Barwne ilustracje pozwalają łatwiej wyobrazić sobie akcję. Gracze grają w trybie przetrwania, książka uczy kilku pożytecznych trików, dzięki którym można przetrwać w tym trybie. Dzięki opowieściom razem z postaciami masz możliwość eksplorowania i odkrywania tajemnic Świata Podstawowego! Ostrzegam tylko, że po przeczytaniu o przygodach będziesz miał chęć przeżyć podobne w grze!

Książkę polecam wszystkim fanom Minecrafta: zarówno tym, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z blokami, jak i tym, którzy są już prawdziwymi profesjonalistami.

A jak chcecie wydusić swoje stresy to sięgnijcie po gniotki Minecraft Squishme 🙂 Pakowane są w zadrukowane saszetki, dlatego w momencie zakupu czeka Was niespodzianka. Jest 6 bohaterów: Creeper, Cow, Mushroom cow, Turtle, Sheep, Panda. Ciekawy gadżet dla miłośników Minecrafta.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Dodaj komentarz