Kiedy na Ciebie patrzę – Wydawnictwo MAMANIA

Dziś chciałam podzielić się wrażeniami z niezwykłej lektury. Wydawnictwo Mamania przygotowało książkę która poruszy serce każdego czytelnika, bez względu na wiek. Choć skierowana jest do najmłodszych to na rodzicach i dziadkach wywoła ogromne emocje, bo dotyka delikatnej i najważniejszej cechy – więzów bliskości i miłości.

„Kiedy na Ciebie patrzę” to cudowna, malownicza powieść autorstwa Emily Winfield Martin, którą na język polski przetłumaczyła Zofia Raczek. Książka wydana jest w twardej oprawie, ma piękne, delikatne, pastelowe ilustracje i skierowana jest do dzieci od lat 3.

 

 

Każdy rodzic kocha swoje dziecko miłością prawdziwą, szczerą, bezwarunkową, choć nie zawsze potrafi o tym mówić. Autorka książki doskonale to rozumie, dlatego stworzyła oszczędną w słowach, a bogatą w sens opowieść, która udowodni dziecku jak bardzo mocno jest kochane. Poprzez bezpośredni zwrot do czytelnika Emily Winfield Martin zastanawia się kim on będzie jak dorośnie, snuje wyobrażenia o tym co może spotkać dziecko podczas dorastania, pokazuje jak ważną osobą będzie dla bliskich i przyjaciół. Dzięki wspaniałym ilustracjom przekazuje małym czytelnikom jak wiele dobra i mądrości w nim jest, jak bardzo będzie potrzebne drugiemu człowiekowi.

Duża, przejrzysta czcionka zachęci do lektury te dzieci, które właśnie zaczynają swoją samodzielną przygodę z literaturą, jednak pamiętajcie aby czytać ją wspólnie, rodzinnie, bo opowieść ta daje wiele powodów do rozmów, które czasami tak trudno zacząć.

Warto podarować ją swojemu dziecku. Będzie piękną, wzruszającą pamiątką na całe życie! Po latach będzie chwytać za serce jeszcze mocniej i przywoływać na myśl wspaniałe, niezapomniane lata dzieciństwa. Koniecznie wpiszcie dedykację wraz z datą i sprezentujcie ją swojemu maluszkowi, bo to magiczna, wartościowa perełka na całe życie, bez ograniczeń wiekowych. Polecam.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

koszyk

 

Dodaj komentarz