KANAPKOMIKS – komiksowe śniadania dla dzieci!

Niemal każdego dnia pytacie jak wychować małego mola książkowego? Dociekacie w jaki sposób zainteresować dzieci książkami i jak rozbudzić w nich pasję do sięgania po literaturę. Wiadomo: warto czytać pociechom od małego i samemu również sięgać po książki, ale czy są jeszcze inne możliwości? – Tak! Można np. niezwykle kreatywnie pakować dzieciom drugie śniadanie do szkoły. Tego pewnie nikt się nie spodziewał, a jednak jest coś co łączy w sobie zdrowe nawyki i pobudza wyobraźnię, a mianowicie KANAPKOMIKS, czyli woreczki śniadaniowe z komiksami do kolekcjonowania. Taka rewelacja!

 

 

Bardzo cenię ludzi którzy głowę pełną pomysłów przeradzają w spełnianie marzeń i tworzenie czegoś nowego, pomocnego rodzicom i sprawiającego frajdę dzieciom. Aneta i jej syn Łukasz założyli małą, rodzinną firmę, w której powstają papierowe torebki śniadaniowe na kanapki. Nie są to zwykłe, nudne torebki. Na każdym woreczku dzieci znajdą inny komiks, który po zużyciu torebki wklejają do zeszyciku, znajdującego się w komplecie. Taka prosta rzecz, a spełnia tak wiele funkcji. Właśnie od kilku dni moje dzieci z pełnym zachwytem wyczekują kolejnego śniadania w szkole i odkrywają nowe historie. Niedługo pokażemy na naszym Instagramie cały wypełniony zeszyt i przekonacie się jaka to świetna, wartościowa lektura napędzana dziecięcą wyobraźnią!

Kanapkomiks to misja, która ma czynić wiele dobrego. Przede wszystkim dzięki interesującemu przekazowi dziecko będzie chętnie pakowało do tornistra drugie śniadanie. Pyszna kanapka pełna zdrowych warzyw niech wejdzie w nawyk od małego, a dzięki torebkom dzieci z pewnością się w nich rozsmakują. Ponadto obrazkowa historia zawarta na opakowaniu umili chwile w szkole i sprawi że dzieci zainteresują się komiksami, które są bardzo wartościową literaturą. Być może po takich przygodach dzieci będą chciały więcej i odwiedzą szkolną bibliotekę w poszukiwaniu ciekawych opowieści.

Opakowanie, w którym znajdziecie 24 torebki śniadaniowe jest bardzo praktyczne, kartonowe, z wygodnym otwarciem i miejscem, dzięki któremu możemy zawiesić je na ścianie. Na każdej torebce widnieje inny komiks o kosmicie, który właśnie przybył na naszą błękitną planetę. Jeden komplet do 24 historie z puli 60 jakie dotąd powstały. Obrazek wklejamy do zeszytu i możemy puścić wodze fantazji opowiadając co nowego zdarzyło się u naszego bohatera.

Kanapkę zapakowaną w torebkę możecie takie umieścić w pudełku śniadaniowym dla dodatkowego zabezpieczenia przed zgnieceniem. Również znajdziecie je na stronie producenta: Kanapkomiks.

Dodatkowym atutem jest fakt iż pomysłodawcy stawiają na polskich producentów, współpracując tylko z rodowitymi dostawcami półproduktów. Bardzo dbają o jakość produktu, wybierając rozwiązania najlepsze i najpraktyczniejsze, a jednocześnie jak najprzyjaźniejsze dla otaczającego nas środowiska.

 

 

 

 

 

 

 

 

Drugie śniadanie jest niezwykle ważnym posiłkiem. Pamiętajmy aby wyrabiać w dzieciach nawyki od małego. Podawajmy im wartościowe posiłki, a nie gotowe, paczkowane słodkie bułki czy chipsy. Niestety statystki są zatrważające i już duży odsetek dzieci w wieku przedszkolnym zmaga się z otyłością. Możemy to zmienić, zacznijmy odżywiać dzieci, a nie karmić. Smaczna kanapka pełna kolorowych warzyw to nie tylko bomba witaminowa, ale i zachęcające danie. Pamiętajcie: niech będzie zdrowo i kolorowo. Dawajmy dzieciom wybór i wiele możliwości, niech uczestniczy przy zakupach i wybieraniu tego co znajdzie się w jego kanapce, a później zapakujcie ją w kreatywną, zabawną torebkę która odkryje przed nim nową historię! Oczywiście możecie w nią także włożyć ulubione owoce. Moje dzieci zabrały w nich dziś także słodkie winogrono.

Dla weteranów Kanapkomiksowania, którzy chcieliby mieć pewność, że zebrali wszystkie historie autorzy przygotowali prezent: Zeszyt Kolekcjonera. W Zeszycie Kolekcjonera znajdziecie nie 24, a 60 miejsc na naklejki. Każde jest opisane tytułem i zawiera pierwszy obrazek z danego komiksu. Dzięki temu łatwo odnaleźć właściwe miejsce i ustalić czego jeszcze brakuje. Zeszyt Kolekcjonera udostępniony jest na stronie Kanapkomiksu, w formacie PDF, do pobrania i wydrukowania. Kto chętny, niech śmiało korzysta! Polecamy.

 

 

 

koszyk

Kolejnym atutem jest niska, bardzo przystępna cena. Podarujcie dzieciom tak oryginalnie zapakowane drugie śniadanie, jestem pewna że będzie zachwycone i przyniesie ono wiele dobrego.

 

 

2 thoughts on “KANAPKOMIKS – komiksowe śniadania dla dzieci!

Dodaj komentarz