Gra familijna „Co w puszczy piszczy?” – Wydawnictwo FOXgames

Wakacje lada chwila, dlatego mam dziś dla Was idealną propozycję na wolny czas!

Gra rodzinna „Co w puszczy piszczy?” to świetna zabawa dla dzieci od 6 lat, nastolatków i dorosłych. Bardzo polubiliśmy ją za zabawne ilustracje, szybkie partyjki i proste zasady. Co ciekawe – rozgrywki są drużynowe i wymagają parzystej liczby uczestników. Udział w grze może wziąć od 2 do 6 osób.

koszyk

Zasady są dziecinnie proste!

Losujecie kartę dźwięku, która będzie obowiązywała w danej turze. Gracze, którzy nawigują losują kartę celu, której nie pokazują innym. Członkowie tej samej drużyny siadają naprzeciwko siebie i jeden z nich nawiguje drugiego do ułożenia kafelków zwierząt w odpowiedniej kolejności, za pomocą odpowiedniego dźwięku! Karta celu zawiera układ zwierząt, kształtów lub kolorów, które trzeba odtworzyć.

Wygrywa drużyna, która pierwsza zdobędzie trzy karty celów.

Rozgrywki niosą wiele wartości. To nie tylko aktywnie i wesoło spędzony czas, ale i budowanie relacji. Dzieci uczą się współpracy, cierpliwości, oswajają sukcesy i porażki, odkrywają emocje. To także doskonały trening współpracy zespołowej, logicznego myślenie i skupienia. Wspólne gry budują także piękne wspomnienia, które zapadną dzieciom w pamięci na długie lata.

Bardzo polecam! Idealna propozycja na prezent dla całej rodziny.

One thought on “Gra familijna „Co w puszczy piszczy?” – Wydawnictwo FOXgames

Dodaj komentarz