Emi i Tajny Klub Superdziewczyn „Szkolnik Superdziewczyny. Zorganizuj się z Emi” – Wydawnictwo WILGA

Dziś mam prawdziwą gratkę dla każdej miłośniczki serii książek o Emi! Wydawnictwo Wilga przygotowało ciekawy, inspirujący i wartościowy szkolnik, który pomoże zorganizować się każdej dziewczynie i pokaże jak znaleźć wartościowy czas dla siebie. To już czwarta edycja, a ja za każdym razem jestem oczarowana pomysłami na aktywności i odpoczynek, jakie autorka, Agnieszka Mielech zamieściła na kartach książki.

Na niespełna dwustu stronach tego oryginalnego szkolnika – planera można sprawnie rozplanować naukę, domowe obowiązki, ważne wydarzenia, czas na hobby i odpoczynek. Będzie to również cenne wsparcie do zbudowania świetnego nawyku organizacji, ale to nie wszystko!

koszyk

Przygodę ze szkolnikiem zaczynamy od personalizacji, czyli możemy wklejać swoje zdjęcia, rysować i uzupełniać dane. Następnie czeka nas zaplanowanie miesiąca, oznaczanie ważnych terminów, dat, uzupełnienie planu lekcji i zajęć dodatkowych. Urozmaiceniem planera są biografie inspirujących dziewczyn i kobiet, które robiły lub robią coś wyjątkowego. Znalazła się tu nasza ukochana Astrid Lindgren, są także Janina Ochojska, Tamara Łempicka, Katarzyna Zillmann, Iga Świątek, czy Billie Eilish.

W książce nie zabrakło miejsca na zaplanowanie pomysłów związanych z karnawałem, świętami, czy wakacjami. Można spisać daty ważnych rocznic, urodzin i wydarzeń. Kolejnym ciekawym zabiegiem jest to, że możemy traktować szkolnik niczym pamiętnik, spisując w nim swój nastrój, oznaczając szczęśliwe dni, te gorsze, jak również pielęgnować wdzięczność. Znajdziecie tu również miejsca na notowanie szkolnych, czy sportowych osiągnięć, wklejając zdjęcia, dyplomy lub inne pamiątki.

Dzięki „Szkolnikowi Superdziewczyny” każda młoda czytelniczka zostanie szefową swojego czasu i będzie działać tak, jak Emi w Tajnym Klubie Superdziewczyn! Planer może towarzyszyć w szkole, domu, podczas wakacji i z pewnością będzie cennym wsparciem dla każdej dziewczynki, w wieku około 6 – 12 lat. Bardzo polecam.

„Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Szkolnik Superdziewczyny. Zorganizuj się z Emi”

Tekst: Agnieszka Mielech

Ilustracje: Magdalena Babińska

Ilość stron: 192

Dla dzieci: 7+

Wydawnictwo WILGA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.