„Bebechy, czyli ciało człowieka pod lupą” – Wydawnictwo ZNAK EMOTIKON

Ludzki organizm jest niezwykle fascynujący, a dzieci potrafią zadawać niezliczoną ilość pytań o to, jak on działa. Wspaniale byłoby wziąć do ręki lupę i zajrzeć do wnętrza bebechów, prawda? Teraz jest to możliwe!

Naukowiec, z pasją oddający się inżynierii biomedycznej – Adam Mirek w niezwykle ciekawy i pomysłowy sposób promuje naukę w mediach społecznościowych. Na wesoło i w przystępny sposób daje odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Robi doświadczenia, opowiada o tajemnicach ludzkiego ciała i pokazuje, że nauka może być ciekawa. Ten super mądry naukowiec, który zrobił doktorat w dwóch krajach przygotował super mądrą, wartościową i bardzo wesołą książkę o tym wszystkim, co siedzi w naszym ciele. Takiej lekcji anatomii jeszcze nie widzieliście!

„Bebechy, czyli ciało człowieka pod lupą” to niemal 300 – stronicowa opowieść, wypełniona wesołymi ilustracjami Kasi Cerazy. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Znak emotikon i zdecydowanie nie jest skierowana tylko do dzieci. Zapewniam Was, że tak ciekawie podana wiedza oczaruje także dorosłych.

koszyk

Co znajdziecie na kartach książki?

Calutką, długą i fascynującą podróż przez zakamarki swojego ciała. Od mózgu, przez komórki, bakterie, ślinę, oczy, układ moczowy, pokarmowy, krwionośny, oddechowy, nerwowy, odpornościowy, siniaki, zęby, kubki smakowe, uszy, nos, linie papilarne, dłonie, stopy, rzęsy, brwi, struny głosowe, aż po ziewanie, łzy, bąki, kupy, brud i wszelkie inne wydzieliny!

Ta niezwykle tajemnicza, pełna detali i supermocy maszyna, która służy nam całą dobę i przez całe życie zasługuje nie tylko na życzliwe traktowanie, ale także na bliższe poznanie. Lektura udowodni, że warto wiedzieć więcej, a szczególnie warto poznać bliżej swoje ciało. Z ogromną przyjemnością czytaliśmy Bebechy i z jeszcze większą radością polecam tę książkę Wam! Och, gdyby tak wyglądały szkolne podręczniki to nauka byłaby tylko przyjemnością.

Koniecznie, ale to koniecznie sięgnijcie po tę książkę!

„Bebechy, czyli ciało człowieka pod lupą”

Tekst: Adam Mirek

Ilustracje: Kasia Cerazy

Oprawa: miękka

Ilość stron: 288

Dla dzieci: 7+

Wydawnictwo ZNAK EMOTIKON

Dodaj komentarz