Bajka „Świąteczna przygoda” – personalizowana książka z imieniem Twojego dziecka. GALERIA BAJEK

Lubię listopad, bo to już doskonały czas na pokazywanie Wam pięknych, świątecznych książek. Co roku z radością czekam na ten czas i dziś przychodzę do Was z uroczą, świąteczną bajką, której bohaterem będzie Wasze dziecko!

Już kilka razy pokazywałam na blogu personalizowane książki oraz wyjątkowy, kosmiczny kalendarz, które zamawiałam dla Stasia w Galerii Bajek.

To kameralne, rodzinne wydawnictwo dokłada wszelkich starań, by wydawać nietuzinkowe, oryginalne książki, w których bohaterami będą mali czytelnicy. Dzięki personalizowanej historii książka staje się wyjątkowym prezentem dla dziecka i pamiątką na całe życie.

Tutaj możecie zajrzeć do innych personalizowanych bajek i kosmicznego kalendarza od Galerii Bajek, które mamy –> KLIK!

koszyk

Książka jest personalizowana, co oznacza, że na okładce w tytule, oraz w treści historii pojawia się imię Waszego dziecka. Gwarantuję Wam, że to wielka radość dla dziecka, gdy czytamy mu historię skierowaną właśnie do niego i o nim 🙂

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Za oknem pada już śnieg, a na biegunie północnym trwa zamieszanie. Mikołaj obawia się, że nie zdąży ze wszystkim i postanowił poszukać swojego sobowtóra! Zorganizował konkurs, do którego zgłosiły się trzy zwierzęta: hipopotam, pingwin i żyrafa. O wyborze zwycięzcy decydowały trzy kategorie konkursu: przymiarka stroju, przejście przez komin i latanie saniami. Każde zwierzę bardzo się starało, a efekt był taki, że nikt nie mógł zastąpić Mikołaja. Każdy miał w sobie coś wyjątkowego, każdy sprawdził się w innej roli, ale tylko razem mogli zdziałać wiele!

To bardzo wartościowa, mądra i piękna historia! Jakże ważna w dzisiejszych czasach. Szukamy idealnych prezentów, pędzimy za wyjątkowymi podarkami, a to co mamy najcenniejsze jest w nas! Każdy ma w sobie coś wyjątkowego, co sprawia, że pięknie się różnimy i jesteśmy sobą. To także lekcja tolerancji i szacunku do drugiej osoby. Doceniajmy pomoc innych i prośmy o nią, razem możemy naprawdę dużo.

Jesteście ciekawi jak zakończyła się ta opowieść? Koniecznie po nią sięgnijcie. Wzruszający i mądry przekaz docenią nie tylko dzieci.

Książka jest bogato ilustrowana, starannie wydana i będzie cudownym prezentem na mikołajki czy pod choinkę. Polecamy z całego serca!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.