„Żabki i psiaki. Te małe zwierzaki. Zwierzęta i ich maluchy” – „Sarny i lisy. Ich leśne popisy. Mieszkańcy lasu” – „Boćki i zające. Zwierzęta na łące. Polne przygody” – Wydawnictwo JUPI JO!

Kochacie przyrodę? Pragniecie zaszczepić w dzieciach zachwyt na tym wszystkim, co dała nam natura? Szukacie pierwszych książek o zwierzętach?

Jeśli cenicie piękne i wartościowe książki to mam dla Was wspaniałą propozycję!

Seria „Poznaję Przyrodę” od wydawnictwa JUPI JO! to cykl kartonowych, bogato ilustrowanych książek o mieszkańcach pól, lasów, łąk, jezior, gospodarstw. Pozycje te będą idealną propozycją na pierwsze spotkanie z naturą. Realistyczne i pełne ciepła ilustracje oraz przystępny tekst zaspokoją ciekawość najnajów i udowodnią jak piękny jest świat, który nas otacza!

Z radością patronuję serii i całym sercem polecam Wam po nią sięgnąć.

Dziś swoją premierę ma tom „Żabki i psiaki. Te małe zwierzaki. Zwierzęta i ich maluchy”.

Książka „Sarny i lisy. Ich leśne popisy. Mieszkańcy lasu” będzie miała swoją premierę 29.04.2024 roku.

Książka „Boćki i zające. Zwierzęta na łące. Polne przygody” będzie miała swoją premierę 3.06.2024 roku.

„Żabki i psiaki. Te małe zwierzaki. Zwierzęta i ich maluchy”

koszyk

Wiosną przyroda budzi się do życia! Na kartach książki możecie zaobserwować powiększającą się rodzinę saren, dzików, szopów praczy, czy wróbli. Także u borsuków i lisów pojawiły się młode. Przyjrzycie się także rodzinie kretów, karczowników, a nawet wybierzecie się do gospodarstwa, w którym właśnie wykluły się kurczaczki! Nad wodą także jest gwarnie! Poznacie rodzinę kaczek, bobrów, łabędzi, czy bocianów, a jak dobrze się przyjrzycie to ujrzycie także kijanki, ważki, jaskółki i przepiękne motyle! Latem urzekną Was maleńkie jeże, zaobserwujecie wiewiórki robiące zapasy, daniele, nietoperze. Przeniesiecie się nawet do Afryki, gdzie czekają na Was słonie, zebry, żyrafy, lwy i nosorożce.

„Sarny i lisy. Ich leśne popisy. Mieszkańcy lasu”

Premiera: 29.04.2024

Od rana w lesie wiele się dzieje! Dzięcioł już rozpoczął swoją pracę, małe dziki tarzają się w błotku, a ptaki dają swój koncert. Słychać brzęczenie pracowitych pszczół, można przyjrzeć się rudzikowi, modraszce zwyczajnej, a nawet dojrzeć kosa. Pod ziemią także tętni życie, a nocą kiedy w lesie zapada ciemność budzą się sowy, można ujrzeć cudowne świetliki świętojańskie i jeże poszukujące pokarmu. Jesień czaruje kolorami i szeleszczącymi liści, a zimą warto szukać tropów zwierząt.

„Boćki i zające. Zwierzęta na łące. Polne przygody”

Premiera 3.06.2024

Kolorowa łąka to jeden z najpiękniejszych darów natury! Brzęczące pszczoły, pasikoniki i pająki wiodą swoje pracowite życie, a pod ziemią intensywnie urzędują dżdżownice, mrówki, czy króliki. Głośne ćwierkanie niesie się daleko, można także podziwiać biedronki, ślimaki i liczne ptaki. Pastwisko również tętni swoim życiem. Ach, już słyszę w wyobraźni muczące krowy i radośnie gęgające gęsi. A co dzieje się nad strumieniem? Koniecznie zajrzycie do książki!

Wspaniałe, wartościowe, pięknie wydane! I

Idealne lektury dla małych przyrodników 🙂

Polecamy serdecznie całą rodziną.

„Żabki i psiaki. Te małe zwierzaki. Zwierzęta i ich maluchy”

„Sarny i lisy. Ich leśne popisy. Mieszkańcy lasu”

„Boćki i zające. Zwierzęta na łące. Polne przygody”

SERIA: Poznaję przyrodę

Tekst: Katharina Lotz

Ilustracje: Lucy Barnard

Przekład: Magdalena Jałowiec

Książki kartonowe

Dla dzieci: 3+

Ilość stron każdej pozycji: 14

Wydawnictwo JUPI JO!

ISBN: 978-83-8353-047-5

Dodaj komentarz