Wielka księga zwierząt. Ponad 150 gatunków – ogromna kartonowa wyszukiwanka – Wydawnictwo SAM

Kartonowe książki – wyszukiwanki to nieodzowny element w biblioteczce małego dziecka. Mali czytelnicy spędzają nad takimi pozycjami długi czas, bo to wspaniała, mądra i wartościowa zabawa, która także uczy!

Dziś chciałam pokazać Wam świeżutką nowość od wydawnictwa SAM. „Wielka księga zwierząt” to naprawdę ogromna lektura! Wysokość tej książki liczy 38 cm, a po rozłożeniu to aż pół metra wspaniałości.

koszyk

Z kodem rabatowym SAM9 otrzymasz 20% rabatu!

To już kolejna książka z serii i za każdym razem jestem pod wrażeniem staranności wydania i pięknych ilustracji. Tym razem wybieramy się w świat zwierząt, który jest przecież bardzo fascynujący.

Znajdziecie tu ponad 150 gatunków zwierząt, zamieszkujących lasy i góry, sawannę, azjatycką dżunglę, lasy deszczowe Ameryki Południowej, podwodny świat Australii, biegun północny i biegun południowy. Na każdej rozkładówce znajdziecie kilka zdań wprowadzenia, a później czeka Was bardzo dużo przyjemnego, pracowitego aktywnego oglądania! Ilustracje są bogate w szczegóły, ale bardzo stonowane i nie ma efektu nadmiaru.

Dzieci poznają zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Dużym walorem są podpisy pod obrazkami, dzięki którym początkujący czytacze również mogą oswajać się z literami i składaniem wyrazów.

Nie jest to książka na raz! Ilekroć do niej zaglądamy to zawsze znajdujemy coś nowego. Z powodzeniem możecie proponować je już najmłodszym dzieciom, gdyż twarde, kartonowe strony i bezpieczne, zaokrąglone rogi zapewnią bezpieczną i długą zabawę.

Bardzo wartościowa lektura, idealna dla każdego miłośnika przyrody. Warto mieć ją w swojej biblioteczce. Polecamy!

„Wielka księga zwierząt”

Tekst: Christina Braun

Ilustracje: Sebastian Coenen

Tłumaczenie: Anita i Robert Jonczyk

Książka całokartonowa

Ilość stron: 14

Wydawnictwo SAM

Tutaj zajrzycie do innych książek z tej serii! Zapraszam 🙂

http://wydawnictwosam.pl/img/cms/glowne/logo.jpg

Dodaj komentarz