Wielka księga Mikołajka – Wydawnictwo ZNAK EMOTIKON

Ależ dziś mam dla Was książkę! Choć słowo książka to mało powiedziane! To jest ogromna, obszerna, okazała, wyjątkowa, pełna okienek i dodatków KSIĘGA!

Wydawnictwo Znak Emotikon przygotowało prawdziwy rarytas dla fanów Mikołajka. Najlepsze fragmenty przygód Mikołajka i jego kumpli zebrano w pasjonującym tomie. Samo wydanie i to jak pięknie zostało skomponowane aż chwyta za serce! Piękna, twarda, szyta oprawa, doskonałej jakości papier i okienka, klapki, rozkładane strony! Cudo. Książka do czytania, odkrywania i podziwiania przez całą rodzinę – przecież z Mikołajka się nie wyrasta, prawda? 🙂

koszyk

Któż nie zna tego sympatycznego, dociekliwego chłopca z Francji? Żarty i tarapaty to jego specjalność, dlatego kochają go dzieci na całym świecie. W tej książce znajdziecie najlepsze fragmenty z książek o Mikołajku. Jest także Alcest, który ciągle je, Ananiasz, pupilek Pani w szkole, Gotfryd, który ma strasznie bogatego tatę i dom z basem, a także Euzebiusz, który lubi dawać w nos, ale tylko kolegom. Oczywiście nie zabrakło taty, który naprawdę jest super gościem, mamy, która jest cała różowa i strasznie ładna, dom, w którym ładnie pachnie i troszkę zabałaganiony pokój Mikołajka. Ponadto czekają na Was gry i zabawy, ogród, pan Bledurt, Bunia, cała rodzina i oczywiście wszyscy kumple, dziewczyny, bójki i wiele więcej! Cały świat Mikołajka w jednej okazałej księdze.

Prawdziwa perełka w naszej biblioteczce. To książka, od której trudno się oderwać każdemu, bez względu na wiek. Jej lektura grozi wybuchami śmiechu i zachwytami serc. Nie można przejść obok niej obojętnie. Wyjątkowa, okazała, elegancka, prawdziwe cacuszko. Polecamy serdecznie.

„Wielka księga Mikołajka”

Tekst: René Goscinny

Ilustracje: Jean-Jacques Sempé

Przekład: Barbara Grzegorzewska, Tola Markuszewicz, Elżbieta Staniszkis

Oprawa: twarda

Ilość stron: 72

Dla dzieci: 5+

Wydawnictwo: ZNAK EMOTIKON

Znalezione obrazy dla zapytania znak emotikon

Dodaj komentarz