„Szkoła szpiegów podbija Europę” TOM 7 – Wydawnictwo AGORA DLA DZIECI

Nawet nie wiecie jak wielka radość panuje w naszym domu na każdy nowy tom świetnej serii kryminalno – detektywistycznej „Szkoła szpiegów”. To jedna z najlepszych, najbardziej wciągających i trzymających w napięciu serii. Choć cykl ten skierowany jest do dzieci i młodzieży, to nie będę ukrywała, że książki wciągnęły także mnie i mojego męża 🙂 Czytamy je wspólnie, rodzinnie na głos i zarówno dzieci, jak i my – dojrzali rodzice bawimy się naprawdę wyśmienicie!

Z radością zatarliśmy rączki na nowy tom! „Szkoła szpiegów podbija Europę” to już siódma część bestsellerowej serii sensacyjnej Stuarta Gibbsa. Tłumaczem polskiej wersji jest Jarek Westermark. Dużą gratką polskich wydań są zabawne ilustracje autorstwa Mariusza Andryszczyka.

Książki te możecie także kupić w formie audiobooków, w brawurowej interpretacji Mateusza Grydlika.

„Szkoła szpiegów podbija Europę” tom 7

koszyk

Nowy tom to świeżutka, solidna i emocjonująca porcja niebezpieczeństw. Stawka rozgrywek będzie bardzo wysoka… Zniszczenie raz na zawsze Pająka – czy to może się udać?

Ben wraz z przyjaciółmi wyrusza do Europy, by zmierzyć się z największą organizacją przestępczą, która przeciągnęła już na swoją stronę mnóstwo członków CIA. Tym razem zagadką okazuje się pewien klucz! Co ma on wspólnego z Muzeum Brytyjskim?

Macie ochotę na szaloną podróż wraz z grupką nastoletnich szpiegów? Hasłem tego tomu będzie infiltracja, ewakuacja, inwazja, kamuflaż, konfrontacja, strach i oczywiście… walka o przetrwanie! W tym wszystkim oczywiście nie zabrakło humoru oraz bardzo charakternych i wyróżniających się bohaterów. Ta mieszanka sprawi, że po tę niezwykłą książkę z chęcią sięgną fani sensacji, kryminalnych tajemnic prosto z Jamesa Bonda, a także miłośnicy zwrotów akcji, ogromnej porcji tajemnic, dużej ilości bandziorów i zadziwiająco rozwijającej się akcji!

Książka spodoba się dzieciom w wieku około 9-15 lat. Gwarantuję, że porwie nawet tych młodych czytelników, którzy bez entuzjazmu sięgają po książki! Wiem co mówię! Poleciłam tę serię już setkom młodych osób i każdy był pod wrażeniem pomysłowej, dynamicznej akcji, z mnóstwem zaskakujących zwrotów i przygód.

Polecamy całym sercem!

Poniżej przypominam recenzje wcześniejszych tomów:

TOM 1 „Szkoła szpiegów”

TOM 2 „Szkoła szpiegów. Na wakacjach”

TOM 3 „Szkoła szpiegów. W obozie wroga”

TOM 4 „Szkoła szpiegów. Na nartach”

TOM 5 „Szkoła szpiegów. W Tajnej Służbie”

TOM 6 „Szkoła szpiegów. Kierunek Meksyk”

„Szkoła szpiegów podbija Europę” tom 7

Seria: Szkoła szpiegów

Tekst: Stuart Gibbs

Przekład: Jarek Westermark

Ilustracje: Mariusz Andryszczyk

Oprawa: miękka

Ilość stron: 296

Dla dzieci: 10+

ISBN: 9788326842801

Wydawnictwo AGORA DLA DZIECI

Dodaj komentarz