Suno. Historia niezwykłej przyjaźni – Wydawnictwo ZIELONA SOWA

Dziecięca wyobraźnia nie zna granic i najmłodsi potrafią snuć naprawdę niezwykłe, pełne magii historie! Dziś o takiej właśnie książce chciałam Wam napisać.

„Suno. Historia niezwykłej przyjaźni” to książka zagadkowa, z dużą dozą fantazji, przygód i pięknej więzi, którą połączyła chłopca i jaguara.

koszyk

Jest lipcowy, upalny poranek. Nino wstaje z łóżka i zauważa że jest sam. Mama, choć obiecała chłopcu spędzić z nim aktywnie dzień, musiała pojechać do chorej babci. Staruszka gorzej się poczuła, a pogoda bardzo jej doskwierała. Nino poczuł smutek, ale już po chwili w jego mieszkaniu pojawił się zwierz. Był to jaguar, o imieniu Suno! Wyobraźcie sobie tylko jakie zaskoczenie, strach i zachwyt zapanowały nad chłopcem! Oniemiał z wrażenia. Z miejsca między tym dwojgiem zapanowała przyjaźń.

Akcja rozwija się w chwili gdy Suno i Nino wychodzą na dwór… Tam spotykają ich wielkie przygody! Będą podróżować nowoczesną wywrotką, spotkają się oko w oko z łosiem, odwiedzą restaurację i spróbują olbrzymim żurawiem dosięgnąć słońca… Sprawią nawet, że babcia dobrze się poczuje, a mama będzie mogła wrócić do domu. Tylko co będzie z Suno? Czy zostanie z chłopcem na zawsze? Koniecznie się przekonajcie!

Magiczna, trzymająca w napięciu historia o przyjaźni, pragnieniach, potrzebach i wielkiej wyobraźni. Świetna do wspólnej, rodzinnej lektury. Dużym walorem są także piękne ilustracje, które wypełniają każdą kartę.

„Suno. Historia niezwykłej przyjaźni”

Tekst: Lidia Wechterowicz

Ilustracje: Martyna Wilner

Oprawa: twarda

Ilość stron: 48

Dla dzieci: 5+

Wydawnictwo Zielona Sowa

Zielona Sowa
https://www.zielonasowa.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.