Rok kościelny – Wydawnictwo KEY4.PL

Niedawno otrzymałam wspaniały prezent, którym pragnę się dziś z wami podzielić.

Książka „Rok kościelny” jest adaptacją reprintu książki My Book of the Church’s Year, wydanej w 1948 roku w Londynie. To pozycja, która przez piękne obrazy ukazuje cały rok liturgiczny. Uwzględniając pory roku, święta, posty, wielkie uroczystości i świętych przeprowadza dzieci przez prawdy wiary katolickiej.

To wyjątkowa pozycja w naszej biblioteczce. Bardzo lubimy po nią sięgać, gdyż bogactwo detali za każdym razem skłania nas do rozmów, rozważań i zdobywania wiedzy w interesującym nas temacie.

Zobaczcie sami jaka jest piękna!

koszyk

książkę w wersji tradycyjnej lub kieszonkowej 🙂

Ta pozycja w ciekawy, przystępny, bardzo czytelny, a przede wszystkim piękny sposób pomoże zrozumieć dzieciom bogactwo roku kościelnego. Urzekają mnie ilustracje i dobór kolorów, a przede wszystkim cenne przesłania, jak np. przedstawienie modlitwy jaki broni przeciw diabłu, postu jako broni przeciw ciału, a jałmużny jako broni przeciw światu.

To bardzo cenna pozycja. Uważam, że powinna znaleźć się w każdym katolickim domu. Będzie wspaniałym wsparciem dla rodziców, ale także katechetów. Każda ilustracja jest doskonale przemyślana, teksty przekazują kwintesencję wiedzę, a całość prezentuje się wspaniale.

Polecam z całego serca. Każda strona to małe dzieło sztuki, a jest ich tu aż 52!

Jeśli będziecie zaglądać do księgarni www.KEY4.PL to polecam wam także z całego serca uroczy porcelanowy kubek o pojemności 450 ml, z wypalanym w piecu w temp. 800° C wzorem kadzielnicy i napisem: „I Love the Smell of Incense in the Morning”. Kubek kupiłam już dawno temu, a wciąż wygląda jak nowy. Wspaniale smakuje w nim kawusia i herbatka 🙂

Kubek znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.