„Reguła życia dla dzieci” – Wydawnictwo KEY4

Rok temu polecałam Wam całym sercem i wciąż polecam wspaniałą książkę „Rok kościelny”, do której możecie zajrzeć TUTAJ, a dziś chciałam zwrócić Waszą uwagę na kolejną mądrą i przepięknie wydaną pozycję o wartościach katolickich od wydawnictwa KEY4.

„Reguła życia dla dzieci” to piękna lektura o przyjaźni z Panem Bogiem.

Książka dopieszczona jest w każdym detalu i została wydana w dwóch wariantach: w twardej, szytej oprawie oraz w oprawie nieco mniejszej, zeszytowej, miękkiej. Sami zdecydujcie jaka wersja będzie dla Was odpowiednia.

„Reguła życia dla dzieci”

koszyk

Bardzo długo brakowało na rynku książek katolickich TAKIEJ pozycji!

Książka A Child’s Rule of Life autorstwa Roberta Hugh Bensona, z illustracjami Gabriela Pippeta, została pierwotnie wydana w Londynie w 1913 roku. Jej reprint ukazał się staraniem wydawnictwa St. Augustine Academy Press w 2018 roku. Wydawnictwo Key4 przełożyło tę pozycję na język polski i wzbogaciło dodając jej jeszcze większego blasku – ilustracje zyskały pełny kolor, a okładka została ozdobiona przepiękną autorską ilustracją.

To książka z duszą, pełna ciepłych barw i urokliwych, prostych tekstów, dlatego będzie idealną lekturą już dla najmłodszych dzieci.

Jest to jeden dzień z życia dwójki rodzeństwa. Towarzyszymy dziewczynce i chłopcu od ich poranka, aż po wieczór. Wszystko dzieje się ponad sto lat temu, gdy była inna moda, inne fryzury i inne czasy, ale Bóg wciąż jest taki sam. Z tej pięknej historii można zaczerpnąć wiele mądrości, pokazując dzieciom, że warto przyjaźń z Panem Bogiem rozwijać i pielęgnować poprzez modlitwę, udział we Mszy Świętej, spowiedź i Komunię Świętą.

Jestem oczarowana tą książką i jej ponadczasowym przekazem. Jeśli pragniecie żyć wiarą katolicką i jej wartości zaszczepić w swoich pociechach to pamiętajcie, że choć czasy przeminą i wiele się zmieni to Bóg wciąż trwać będzie obok nas, czekając na naszą miłość.

To jedna z najpiękniejszych pozycji w naszej biblioteczce. Książka idealna na prezent! Zachwycicie się!

„Reguła życia dla dzieci”

Tekst: Robert Hugh Benson

Przekład: Krzysztof Zabawa

Ilustracja na okładce: Jerzy Ozga

Kolory rysunków: Teresa Mielcarek

Projekt graficzny: Jerzy Szałaciński

Oprawa: twarda

Ilość stron: 32

Dla dzieci: 3+

Wydawnictwo KEY4.PL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.