„Pa,pa, baloniku!” – Wydawnictwo DRUGANOGA

Widzieliście już uroczą nowość od wydawnictwa Druganoga?

„Pa, pa, baloniku!” to w całości kartonowa książka autorstwa Agaty Loth – Ignaciuk z przepięknymi ilustracjami Małgorzaty Nowak.

koszyk

Historia opowiada podróż żółtego balonika, który pewnego dnia wyfrunął z dziecięcego pokoiku. Jego wyprawa była pełna przygód. Prosto z domu ruszył na podwórko, zwiedził okolicę, przefrunął nad całym miastem, później nad całym krajem, wreszcie kontynentem, Ziemią, aż dotarł do… Przekonajcie się sami!

Ta oszczędna w słowach opowieść niesie dużą dozę wartości. Książka pomoże zrozumieć najmłodszym pojęcie daleko – blisko i staje się przewodnikiem po otaczającym nas świecie. Każda strona to prawdziwa tajemnica, dlatego wspólne odkrywanie podróży balonika staje się świetną, ekscytującą przygodą!

Urzekły mnie pełne szczegółów ilustracje, dzięki którym można tworzyć własne, wyjątkowe historie. Zachwyciły mnie także perypetie głównego bohatera, który lecąc przez świat przeglądał się w kałuży, pocałował kota w nos, śmignął tramwajem na lody, czy policzył krowy na pastwiskach. Jak zakończyła się podróż balonika? Jesteście ciekawi?

Wspaniała, wartościowa pozycja. To książka „wielozadaniowa”, gdyż za każdym razem możemy znaleźć w niej coś nowego. Jest także świetnym treningiem spostrzegawczości i pretekstem do wielu rozmów na temat otaczającego nas świata.

Kartonowe strony, bezpieczne rogi zapewnią długą zabawę, a ciekawe ilustracje zachęcą by sięgać po nią regularnie. Żółty balonik skradnie Wasze serca! Gwarantuję 🙂

„Pa, pa, baloniku!”

Tekst: Agata Loth – Ignaciuk

Ilustracje: Małgorzata Nowak

Książka całokartonowa

Ilość stron: 16

Dla dzieci: 2+

Wydawnictwo DRUGANOGA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.