LEGO „Roboty. Buduj i naklejaj” – Wydawnictwo AMEET

Dziś prawdziwa gratka dla miłośników LEGO!

Wydawnictwo AMEET przygotowało świetny zestaw, w którym znajdziecie 52 klocki LEGO, ponad 240 naklejek, mnóstwo tekturowych elementów i niespełna 50 – stronicową książkę z instrukcjami do zbudowania aż trzech robotów, zadaniami, zagadkami i kolorowankami.

koszyk

Możecie użyć dołączonych do zestawu klocków, by skonstruować własnego robota, a następnie dodać do niego naklejki i elementy papierowe, by był wyjątkowy.

Wybierzcie dowolny model i działajcie! Do wyboru jest robot intergalaktyczny, który zabierze Was aż do gwiazd, robot eksploracyjny idealny na przygody i odkrywanie nowych miejsc, oraz robot czempion w sam raz do gier i współzawodnictwa.

Dzięki pełnej aktywności książce przejdziecie labirynt, stworzycie własnego zbieracza danych, pomożecie podziemnemu robotowi znaleźć drogę do złota, a nawet stworzycie własny statek piracki! Ba! Zaprojektujecie nawet herb dla swojego robota, który weźmie udział w Turnieju Robotów.

Świetna, bardzo pomysłowa propozycja do zabawy na długie godziny! Aktywności jest wiele, dlatego jeśli dziecku znudzą się roboty, w mgnieniu oka można je przerobić, wykorzystując podpowiedzi na ich przeróbki, które także znajdziecie w książce. Ta zabawa nie ma końca! Naprawdę 🙂 Wystarczy jedynie niebywała, dziecięca wyobraźnia!

Dodaj komentarz