Minecraft. Jak to narysować. Oficjalny przewodnik – Wydawnictwo HarperKids

Jeśli macie w domu miłośników Minecrafta to ta książka będzie strzałem w dziesiątkę!

Wydawnictwo HarperKids przygotowało pierwszy na rynku oficjalny przewodnik, który w prosty i przystępny sposób pokazuje, jak narysować ulubione bloki, moby, rośliny, budynki i postacie graczy.

To jednak nie wszystko! Na niemal 130 stronach znajdziecie także świetne instrukcje rysowania: delfina, pszczoły, kałamarnicy, magmołaza, kota, konia, złosadnika, strażnika, shulkera, creepera, zombie, przywoływacza, piglina i wielu innych!

koszyk

Myślę, że do takich aktywności żadnego fana nie trzeba zachęcać. Wystarczy sięgnąć po ołówek i papier, a następnie podążać za wskazówkami zawartymi w książce, aby samodzielnie naszkicować świat ulubionej gry.

To także świetna nauka przez zabawę, gdyż przy okazji dzieci podszkolą się z tematów o figurach 2D i 3D, dowiedzą się czym jest izometria, perspektywa, światłocień, czy przekonają się jak rysować postaci w ruchu lub projektować awatary. Przygoda z tą książką będzie doskonałym sposobem na rozwijanie wyobraźni przestrzennej oraz kreatywności.

Jestem pewna, że to będzie wspaniała propozycja dla każdego gracza.

Bardzo polecam! Idealna propozycja dla początkujących artystów i tych bardziej zaawansowanych.

Przykładowe instrukcje z książki wraz z siatką izometryczną ułatwiająca rysowanie w stylu Minecraft do pobrania znajdziesz tutaj.

„Minecraft. Jak to narysować. Oficjalny przewodnik”

Opracowanie zbiorowe

Przekład: Anna Hikiert

Ilustracje: Joe McLaren

Oprawa: miękka

Ilość stron: 128

Dla dzieci: 7+

Wydawnictwo HarperKids

Dodaj komentarz