„Niesamowity świat Tosi i Franka” – Wydawnictwo WILGA

Jeśli szukacie dla swoich dzieci nietuzinkowych książek, wypełnionych nie tylko wartkimi historiami, ale także niosącymi ważne i głębokie przesłania to koniecznie sięgnijcie po „Niesamowity świat Tosi i Franka”.

Ta bogato ilustrowana pozycja udowodni piękną siłę wyobraźni, bezpieczeństwa, przyjaźni, lojalności, wiary w siebie i odpowiedzialności za własne czyny.

Tosia i Franek zabiorą Was w świat dziecięcej fantazji. W książce znajdziecie aż dziewięć historii z życia rodzeństwa i ich rodziny, a także wiele innych, niesamowitych postaci!

koszyk

Wiele przyjemności sprawiła nam ta lektura. Jest zaskakująca, z dużą dawką dynamicznej akcji i przede wszystkim nie ma ani chwili nudy!

Czy można zaprzyjaźnić się z myszą? Jak to jest zajrzeć do pracowni samego Leonarda da Vinci? Czy zdolność czytania myśli innych jest wspaniałym darem, czy utrapieniem? Jak to jest podróżować na chmurze? Jak silna jest miłość między rodzeństwem? Jakie przygody czekają podczas rejsu słynnym statkiem „Dar Pomorza”? I czy zwykły robot sprzątający może okazać się kimś wyjątkowym?

To tylko kilka wątków, które czekają na Was w książce, o kolejnych przekonajcie się sami! Przygody kipią od humoru, wyobraźni, fantazji i licznych zaskakujących zwrotów akcji, uwrażliwiając jednocześnie czytelników na wartość bliskości i wspólnie spędzanego czasu.

Bardzo polecamy! Idealna lektura do wspólnego, głośnego czytania. Gwarantuję, że spodoba się także dorosłym.

„Niesamowity świat Tosi i Franka”

Tekst: Błażej Przygodzki

Ilustracje: Piotr Rychel

Oprawa: twarda

Ilość stron: 90

Dla dzieci: 4+

Wydawnictwo WILGA

Dodaj komentarz