Niedźwiadek idzie spać – Wydawnictwo DWUKROPEK

To już czwarty tom wspaniałej, wartościowej serii o niedźwiadku. Przepięknie wydany, bogato ilustrowany cykl książek zachwyca już od okładki, choć szata graficzna to nie wszystko! Te książki wypełnione są wartością i każda z nich niesie piękne przesłanie.

Tutaj znajdziecie recenzję pozostałych trzech tomów w serii: KLIK

„Niedźwiadek idzie spać” od wydawnictwa Dwukropek to ciepła historia o tęsknocie i potrzebie bliskości. Autorką książki jest Monika Kamińska, zaś ilustracje przygotowała Agnieszka Wajda. Opowieść skierowana jest do czytelników w wieku około 2 – 5 lat, choć skradnie serce każdego, bez względu na wiek!

Zobaczcie jaka jest piękna.

koszyk

Zbliża się zima. Czas szykować się do snu, jednak niedźwiadek bardzo tęskni za swoim przyjacielem jeżem, którego nie widział od wielu dni… Mimo ogromnego chłodu, silnego wiatru i mrozu rusza w poszukiwaniu Nunka. Zapracowany jeżyk przygotowuje się do zimy, a niedźwiadek wspomina ich wspólne chwile, odkąd się poznali i myśli jak będzie wyglądała ta pierwsza zima bez przyjaciela? Czy w czasie zimowego snu także można tęsknić za kimś bliskim? Te rozmyślania sprawiają, że niedźwiedź wpada na świetny pomysł wspólnego spędzenia zimy. Cóż to będzie za frajda obudzić się wiosną obok najlepszego przyjaciela!

Piękna, wzruszająca i delikatna opowieść o potrzebie bliskości. Choć akcja rozgrywa się podczas chłodów, to ta książka ogrzeje Wasze serca. Cenię tę serię również za to, że każdy tytuł pozwala zatrzymać się nad tym, co najważniejsze, nad relacjami. Historia udowadnia, jak bardzo warto cenić drobne gesty i małe rzeczy, które budują coś wielkiego.

Bardzo polecam!

„Niedźwiadek idzie spać”

Tekst: Monika Kamińska

Ilustracje: Agnieszka Wajda

Książka całokartonowa

Ilość stron: 24

Dla dzieci: 2+

Wydawnictwo DWUKROPEK

Dodaj komentarz