Najpiękniejsze plakaty dla książkoholików! – ILUSTRACYJNIE

Dziś chciałam pokazać Wam coś absolutnie wyjątkowego! Coś, co zachwyci każdego miłośnika książek!

W naszym domu zagościły niedawno przepiękne plakaty od Magdaleny Jakubowskiej, która od lat pasjonuje się ilustracją. Magdalena tworzy oryginalne, nasycone kolorami i emocjami ilustracje, które nadadzą barw każdemu pomieszczeniu.

My, z racji naszej książkowej pasji wybraliśmy plakaty o tematyce książkowej, ale w ofercie ILUSTRACYJNIE, którą stworzyła Magdalena wybór jest ogromny i każdy znajdzie coś dla siebie.

Magdalena ukończyła studia na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu, na kierunku grafika projektowa.
Swoje ilustracje tworzy techniką cyfrową, łącząc pracę w Procreate z Photoshopem. W projektach stara się uzyskiwać efekt naturalnej kreski wykonanej odręcznie na papierze, działa kolorami i pozytywnymi odczuciami.

W swoim portfolio Magdalena ma autorską książkę „Cudaczek”, która zachwyca obrazami i przepiękną wartościową treścią. Tutaj przypominam Wam jej recenzję: KLIK. Stworzyła także ilustracje do wielu innych pięknych książek dla dzieci.

W sklepie ILUSTRACYJNIE.pl znajdziecie plakaty, unikalne, ręcznie malowane broszki, a także możecie pobrać darmową kolorowankę z motylami – w sam raz na wiosenne klimaty.

Ilustracje wydrukowane są na papierze o gramaturze 250g. To bardzo solidny i doskonałej jakości papier! Przesyłka zapakowana jest w tekturową tubę, zabezpieczona dodatkowo papierem i pięknie ozdobiona, dlatego może to być idealny pomysł na prezent dla bliskiej osoby.

Plakaty oczarowały mnie starannością, jakością i mocą barw! Matowy, nasycony wydruk sprawia wrażenie, jakby był to rysunek, który dopiero co wyszedł spod pędzla. Ja wybrałam trzy plakaty w rozmiarze 30×40 cm i jeden 50×70 cm. Przesyłka jest błyskawiczna, bowiem już w ciągu 3 – 4 dni paczka jest wysyłana i można cieszyć oko takimi cudami!

Jeśli tak jak my macie bzika na punkcie książek to koniecznie sprawcie sobie taki wyjątkowy prezent, który ozdobi Wasz dom. A może szukacie oryginalnego, pięknego prezentu dla bliskich? Jestem pewna, że będzie to strzał w dziesiątkę!

Koniecznie zajrzyjcie do ILUSTRACYJNIE.pl – wybór pełnych magii plakatów jest ogromny!

Bardzo polecam.

koszyk

Obecnie w sklepie ILUSTRACYJNIE.PL trwa 20% promocja na książkowe plakaty, a do tego

otrzymacie losowy plakat gratis po zakupieniu dwóch 🙂

Warto skorzystać!

Dodaj komentarz