Najlepsze prezenty pod choinkę! Klocki magnetyczne od LEFLEO.PL

Gwiazdka tuż, tuż, więc to ostatnia chwila na rozglądanie się za ciekawymi prezentami dla dzieci. Jeśli szukacie oryginalnych, mądrych i nietuzinkowych pomysłów na prezenty to koniecznie zwróćcie uwagę na klocki magnetyczne!

Dziś chciałam pokazać Wam trzy genialne propozycje prezentowe, które znajdziecie w sklepie www.LEFLEO.pl.

Klocki magnetyczne stają się coraz bardziej popularne, co wynika z ich uniwersalności oraz wszechstronności. Dają tak wiele możliwości zabawy, że oczarują nie tylko najmłodszych!

Można z nich tworzyć dowolne konstrukcje, dlatego dostarczają dzieciom wiele radości, pozwalają im uczyć się nowych rzeczy oraz poznawać świat. Klocki magnetyczne to także świetny sposób na rozwijanie wyobraźni, myślenia przestrzennego oraz zdolności manualnych. Dzięki nim dzieci mogą tworzyć różne konstrukcje, a jednocześnie poznawać zasady fizyki. Wyróżniają się także doskonałą jakością, dlatego możecie być spokojni, że taki prezent będzie służył przez długie lata! Dodatkowym atutem jest ich bezpieczeństwo, gdyż tworzone są z nietoksycznego plastiku ABS najwyżej jakości, bez BPA, ftalanów i lateksu.

koszyk

Zestaw 1: Klocki MAGNA-TILES BULDER 32 el. – budowa z ulicami

Pierwszy zestaw będzie idealną propozycją dla miłośników budowy! Tutaj można puścić wodze wyobraźni, stawiając ściany, budynki, a nawet drogi. Dwa dźwigi, z obrotową platformą zapewniają mnóstwo propozycji do zabawy. Ich teleskopowe wysięgniki posiadające magnetyczny uchwyt przenoszą klocki, więc wszystko wygląda bardzo realnie, niczym na prawdziwym placu budowy.

W pudełku znajdziecie aż 32 elementy klocków magnetycznych Builder od Magna Tiles.

Zestaw świetnie sprawdzi się na początek przygody z klockami magnetycznymi, jak i uzupełnienie kolekcji. Można go rozbudowywać o inne zestawy, ciesząc się nowymi obiektami.

Zestaw 2: Klocki magnetyczne CONNETIX 60 el. Starter Pack

W pudełku znajdziecie aż 60-elementowy zestaw magnetycznych klocków konstrukcyjnych, idealnych na początek wspaniałej, kreatywnej przygody z układaniem i projektowaniem.

Płytki mają różne kształty, rozmiary i barwy, dlatego z powodzeniem można tworzyć z nich np. warzywa, owoce oraz drobne przedmioty, jak i stawiać ogromne zamki z wieżami, mur obronny, czy kosmiczne rakiety. Warto zaznaczyć, że wyróżniają się bardzo spośród innych klocków swoją wyprofilowaną budową. Są także zacznie bardziej odporne na zarysowania i uszkodzenia. Posłużą nie tylko do oryginalnych budowli, ale i do optycznych trików! Ich półprzezroczysta struktura przepuszczająca światło rzuca cienie o wielu kolorach, co daje niesamowity efekt.

Do zestawu dołączona została kolorowa książka z mnóstwem inspiracji na twórcze zabawy, choć wiadomo, że dzieci najbardziej lubią swoje własne pomysły. Zestaw startowy świetnie komponuje się ze wszystkimi innymi zestawami Connetix.

Zestaw 3: CLEVER CLIXX 100 el. – Świecący kulodrom klocki magnetyczne Dazzling Lights Intense

Temu zestawowi nie oprze się nikt, nawet mój nastolatek 🙂 Niesamowity świecący kulodrom z klocków magnetycznych przyciąga uwagę świecącymi barwnymi kulkami. Zestaw składający się ze stu elementów pozwala na stworzenie najbardziej szalonego kulodromu. Tutaj ogranicza nas jedynie wyobraźnia!

Młodzi konstruktorzy, budując tor kulkowy ćwiczą nie tylko cierpliwości i skupienie, ale mimo woli przyswajają zasady związane z grawitacją, związkami przyczynowo-skutkowymi oraz zasadami nauk technicznych. Kolorowe, świecące kule bardzo inspirują, dlatego u nas powstają nawet trzy – poziomowe konstrukcje! Bez względu na wiek – ta zabawka oczaruje każdego.

Kulodrom jest bardzo stabilny, gdyż klocki posiadają wbudowane w ich krawędzie magnesy, a przezroczyste rurki montujemy do klocków za pomocą specjalnie dopasowanych uchwytów.

Trasa dla kulek świetnie sprawdzi się jako samodzielna, niezależna zabawka, choć jej możliwości można rozbudować łącząc zestaw z innymi klockami magnetycznymi. U nas powstają naprawdę szalone konstrukcje.

Klocki magnetyczne to nie tylko świetna i różnorodna zabawa na długie godziny, ale również genialny trening mózgu! Zabawa klockami usprawnia procesy poznawcze, takie jak: pamięć, uwaga, percepcja, spostrzegawczość, umiejętność kontroli. 

To jak? Jesteście gotowi na Gwiazdkę? Pamiętajcie, że klocki to nie tylko dobra zabawa, ale we współczesnym, zabieganym życiu wspólnie spędzony czas integruje rodzinę i łączy więzi, które później po latach dziecko będzie wspominać z sentymentem. Wspólne układanie to także ofiarowanie swojemu dziecku tego co najcenniejsze – czasu!

Bardzo polecamy.

Dodaj komentarz