„Muminki. Wielki słownik obrazkowy polsko – angielski” z ilustracjami Tove Jansson – Wydawnictwo HARPERKIDS

Dziś prawdziwa gratka dla miłośników Muminków! Nakładem wydawnictwa HarperCollins ukazał się wspaniały słownik obrazkowy do nauki języka angielskiego! Wypełniony jest oryginalnymi ilustracjami Tove Jansson. Prawdziwy rarytas! Taka nauka będzie samą przyjemnością.

Książka wydana jest w dużym formacie i na dobrej jakości matowym papierze. Podzielona jest na 35 rozdziałów, dzięki którym szybko i sprawnie znajdziemy interesujący nas w danej chwili temat, a jest ich naprawdę dużo. Najpierw poznajemy mieszkańców Doliny Muminków, potem towarzyszymy im o różnych porach dnia i nocy. Nie zabrakło nazw dni tygodnia i miesięcy, są także pory roku i pogoda. Do odkrycia czekają zwierzęta, rośliny, to co znajduje się nad morzem, w ogrodzie, czy w domu. Znajdziecie tu także codzienne czynności, kolory, uroczystości, kształty, cyfry, litery, przeciwieństwa, dźwięki, części ciała, członków rodziny i wiele, wiele więcej.

Książka zainteresuje już najmłodsze dzieci. Zawiera podstawowe zwroty w języku polskim i angielskim. Może być wstępem do nauki języka obcego i początkiem wspaniałej przygody z Muminkami. Poznacie tu bohaterów mieszkających w Dolinie Muminków, a później z pewnością zapragniecie poczytać ich przygody – wówczas już dobrze będziecie wiedzieli o kim mowa.

Ilustracje są przepiękne, a słów i zwrotów jest bardzo dużo. Zdecydowanie to lektura na długi czas. Bardzo polecamy!

****************************

Domek Muminków kupiłam w cudownym sklepie z wyjątkowymi zabawkami. Polecam z całego serca – KLIK —> www.PIKININI.pl

koszyk
HARPERKIDS: CZAPU CZIPU - Zabawy z wyobraźnią - RynekZabawek.pl

Dodaj komentarz