Moja pierwsza książka o kolorach. Akademia mądrego dziecka. Odkrywaj i baw się. Książka z okienkami – Wydawnictwo HarperCollins Polska

Nauka przez zabawę to najlepszy sposób edukacji, dlatego dziś chciałam podzielić się z Wami ciekawą książką, która pomoże najmłodszym dzieciom w poznawaniu nazw kolorów. W całości kartonowa książka jest bardzo atrakcyjna dla maluszków, bo zawiera aż 47 okienek!

koszyk

Autor: Amy Oliver, Aimée Chapman, Natalie Munday

Ilustrator: Adria Meserve

Tłumacz: Katarzyna Grzyb

Typ oprawy: twarda

Ilość stron: 12

Wydawnictwo HarperCollins Polska

Książka jest w wygodnym, kwadratowym, dużym formacie (27 cm x 27 cm).

Duże są także okienka, pod którymi znajdują się podpisy. Jest bardzo przejrzyście przygotowana, mamy stronę z przedmiotami czerwonymi, żółtymi, zielonymi, niebieskimi, pomarańczowymi, fioletowymi i różowymi. Na pozostałych kartach znajdziemy różne aktywności, związane z kolorami, liczeniem, łączeniem w pary i rzeczami używanymi na co dzień w różnych barwach. Pomysłów na oswajanie dzieci z kolorami znajdziecie naprawdę dużo.

Seria składa się z pięciu tytułów: „Moja pierwsza książka o kolorach”, „Moje pierwsze 100 słów”, „Moje pierwsze 100 pojazdów”, „Moje pierwsze 100 słów na wsi”, „Moje pierwsze 100 zwierząt”. Każda z książek ma kartonowe strony i mnóstwo otwieranych okienek.

Bardzo polecam!

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Dodaj komentarz