Maski zwierząt leśnych PULS – ART

Dziś prawdziwa gratka dla miłośników zwierząt i zabawy. Książka pełna masek leśnych mieszkańców zachwyci nie tylko najmłodszych.

Kolejna wspaniała propozycja od marki Puls – Art, która już wiele razy podbiła nasze serca zakładkami, magnesami, linijkami i grami z pięknymi wizerunkami przyrody, dzięki czemu dzieci uczą się przez zabawę.

 

 

Książka jest starannie wydana, a maski są bardzo dobrej jakości. Wystarczą nożyczki, kawałek gumki i już można zamienić się w sarnę, niedźwiedzia, lisa, czy wiewiórkę. Wspaniała propozycja dla przedszkolaków oraz starszych dzieci, które mogą organizować zabawy na świeżym powietrzu, czy teatrzyki lub zabawy w szkole. Dodatkowo najmłodsi mogą poćwiczyć motorykę małą poprzez wycinanie, „zaliczą” lekcję przyrody poznając piękne zwierzęta zamieszkujące w Polsce, zobaczą ślady ich łap, a nawet poznają nazwy zwierząt w sześciu różnych językach.

Po skończonej zabawie maskami można ozdobić pokój dziecka.

BORSUK, WIEWIÓRKA, RYŚ, WILK, SARNA, LIS, DZIK i NIEDŹWIEDŹ czekają na zabawę!

Polecamy! Bardzo pomysłowy, kreatywny i wartościowy prezent dla każdego dziecka. Dodatkowym walorem jest bardzo przystępna cena.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tutaj znajdziecie nasz wpis z innymi propozycjami przyrodniczymi od marki Puls-Art.

Gry, zakładki, maski, linijki, magnesy i wiele, wiele więcej przyrodniczych wspaniałości znajdziecie poniżej:

Znalezione obrazy dla zapytania puls-art

2 thoughts on “Maski zwierząt leśnych PULS – ART

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.