Maski, linijki, temperówki, magnesy – ZWIERZĘTA – Puls-Art

Zapraszam Was dziś serdecznie w niesamowitą podróż do zwierzęcego raju! Tak, tak, to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników przyrody. Firma Puls-Art powstała ponad 20 lat temu, po to aby uczyć, edukować i podnosić świadomość ekologiczną społeczeństwa, a jednocześnie chronić to, co jest na Ziemi najcenniejsze – naturę. W swojej bogatej ofercie posiada wiele pomocy dydaktycznych, między innymi grę MEMO, którą tutaj pokazywałam –> KLIK.

 

Tym razem przychodzę z kolejnymi pięknymi i bardzo lubianymi przez moje dzieci przyrodniczymi gadżetami i pomocami do nauki. Papierowe maski, drewniane linijki, temperówki i magnesy – to wszystko co przyda się na co dzień przedszkolakom i uczniom, a co dodatkowo jest piękne, solidnie wykonane i edukacyjne.

 

Maski zwierząt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Duże, papierowe, z wyciętymi otworkami na oczy maski, które do złudzenia przypominają prawdziwe zwierzęta. Rewelacyjny pomysł na bal karnawałowy, przedstawienie, zajęcia przyrodnicze, czy zwykłą zabawę w domu, ogrodzie, czy lesie. Moje dzieci są nimi oczarowane! My posiadamy wilka, żubra, borsuka, rysia, myszkę i łosia. W ofercie znajdziecie jeszcze masę innych zwierzątek, jak np. wiewiórkę, lisa, pasikonika, sarnę, łasicę, rzekotkę, jeża.

Cena: 9 zł/ sztuka

 

Drewniane linijki ze zwierzętami

 

 

 

 

Och, jak ja żałuję że gdy byłam mała nie było takich cudnych linijek! Są obłędne, starannie wykonane z pięknymi grafikami do wyboru. My posiadamy motyle, ptaki i drzewa, ale zerknijcie na stronę producenta, który oferuje masę innych grafik. Linijka wykonana jest z litego drewna bukowego i posiada fazowaną krawędź. Zastosowana tutaj technologia nadruku bezpośredniego UV (z białym poddrukiem) – dodatkowo utrwalanego lampami LED daje produkt najwyższej jakości oraz trwałości. Każda linijka posiada 20 cm skalę. Świetnym rozwiązaniem jest również to, że każdy obrazek jest podpisany, tak więc dziecko od razu uczy się nazw konkretnych motyli, ptaków, czy drzew. Nauka mimo woli jest najlepszym rozwiązaniem. Dzieci używając linijek, zwyczajnie „opatrzą” się rysunkami i wiedza z pewnością na długo pozostanie w ich głowach.

Cena: 7 zł/sztuka

Drewniane magnesy ze zwierzętami

Urocze, edukacyjne, ozdobne i z pięknymi grafikami magnesy do przyczepienia na lodówkę, lub tablicę magnetyczną. Idealna ozdoba do domu, szkoły, czy przedszkola. Bardzo  starannie wykonane, z dbałością o detale (zaokrąglone rogi) i wysokiej jakości nadruki sprawiają że posłużą na długie lata. Mamy tutaj całą postać leśnego zwierzęcia, a dodatkowo jego nazwę w języku polskim, oraz po łacinie.

 

 

 

 

 

Wymiary: ok. 5 cm x 5 cm

Cena: 7,90 zł/ sztuka

 

Drewniane magnesy ze zwierzętami – kształty

 

 

 

 

Podobnie jak powyższe magnesy te również odznaczają się starannością w wykonaniu. Mamy tu do czynienia z różnymi kształtami, których każda krawędź również jest bardzo bezpieczna i zaokrąglona. Piękne kolory i bogate wzornictwo świetnie wpływają na wyobraźnię najmłodszych. Wybór jest ogromny, gdyż znajdziecie tu między innymi: jeża, kota, lisa, wilka, motyla, mysz i wiele innych. Z tyłu każda postać posiada silny, neodymowy magnes. Cudna edukacyjna ozdoba, której nie oprze się żaden maluch i dorosłych również!

Wymiary: ok. 5 cm

Cena: 9,50 zł/ sztuka

 

Magnesy zwierzęta

 

 

 

 

 

 

Duża kolekcja niewielkich magnesów w kształcie kwadratów, z których można robić na lodówce, tablicy magnetycznej, czy innej metalowej powierzchni przeróżne kombinacje i układy. Piękna, żywa grafika na każdym kafelku jest dodatkowo podpisana, a magnes jest w pełni wodoodporny. Nie posiada ostrych krawędzi, a w kolekcji znajdziecie kilkadziesiąt wzorów, dzięki czemu w piękny i nietypowy sposób możecie ozdobić dom. Świetna zabawa i edukacja dla najmłodszych.

Wymiary: ok. 3 cm x 3 cm

Cena: 5 zł/ sztuka

Drewniane temperówki z motywem zwierzęcym

 

 

 

 

 

 

Niewielkie, ekologiczne, wyjęte z piórników moich dzieci temperówki ze zwierzątkami 🙂 Świetny element wyposażenia piórnika każdego ucznia. Temperówka jest podwójna i idealnie pasuje do zwykłych, jak i grubszych kredek, czy ołówków. Motyw zwierzęcy z wyraźnym podpisem edukuje i zachwyca. Aż chce się uzbierać całą kolekcję! Każda z mojej trójki dzieci ma swoją: Staś – borsuka, Michasia – dzięciołka, a Januszek – lisa. Dzięki temu nie ma kłótni o pomyłki! Świetna jakość.

Wymiary: ok. 4 cm

Cena: 8 zł/ sztuka

 

Polecamy! Jeżeli szukacie niezwykłych prezentów dla dziecka, takich które wywołają lawinę zachwytów, są piękne, ekologiczne, a jednocześnie niedrogie to idealnie trafiliśmy. Dodatkową atrakcyjnością jest fakt, że te produkty uczą i wykonane są z szacunkiem do dziecka. Będą świetnym wypełnieniem tornistra ucznia, jak i dekoracją pokoju. Przede wszystkim jednak będą w ciągłym użyciu! Nasze maski wiele już przeszły, bo dzieci z chęcią zabierają je do lasu, ogrodu, czy w przypadku niepogody urządzają sobie biwak w domu, w zbudowanej z kocyków i krzeseł – bazy! Wyobraźnia najmłodszych nie zna granic, dlatego warto ją rozbudzać i pielęgnować, dzięki wartościowym przedmiotom, a produkty Puls-Art z pewnością do takich należą.

 

 

Wszystkie powyższe produkty, oraz wiele więcej znajdziecie w sklepie:

Znalezione obrazy dla zapytania puls-art

 

 

 

 

 

 

 

 

9 thoughts on “Maski, linijki, temperówki, magnesy – ZWIERZĘTA – Puls-Art

Dodaj komentarz