„Mała księga mądrości Kubusia” – Wydawnictwo OLESIEJUK

Długie, jesiennie wieczory warto umilać sobie kubkiem gorącego kakao, ciepłym kocykiem oraz inspirującą lekturą!

Któż nie zna uroczego pluszowego misia stworzonego przez brytyjskiego pisarza Alana Alexandra Milne’a? Chyba nie ma takie osoby! A czy wiecie, że ten sympatyczny niedźwiadek o bardzo małym rozumku skrywa w sobie głęboką życiową mądrość?

Dziś chciałam podzielić się z Wami złotymi myślami Kubusia Puchatka i jego przyjaciół ze Stumilowego Lasu. Przepięknie wydana książka „Mała księga mądrości Kubusia” udowodni Wam, że każdego dnia warto z optymizmem kroczyć przez świat!

koszyk

Książka oczarowała nas już od okładki. Mnóstwo tłoczeń i przepięknie ilustrowane brzegi dodają jej elegancji, dlatego to wydanie idealnie sprawdzi się na prezent!

Na ponad 200 stronach znajdziecie trafne, cenne przemyślenia Kubusia i jego przyjaciół ze Stumilowego Lasu. Od tych bohaterów naprawdę wiele można się nauczyć!

Chcecie dowiedzieć się jak rozchmurzyć pochmurne dni? W jaki sposób pocieszać bliskich? Czy nicnierobienie może okazać się sposobem na udane popołudnie? Czy warto wyznaczać sobie cele i własne tempo? Jak ważne jest pozytywne nastawienie? Dlaczego lepiej nie przykładać wagi do nieistotnych drobiazgów? Kiedy warto zwolnić?

O tym wszystkim i wielu innych sprawach przeczytacie na kartkach książki. Niech ten wspaniały zbiór najcenniejszych Kubusiowych złotych myśli rozjaśni Wasze jesienne dni i stanie się wsparciem w podejmowaniu codziennych, zwykłych, życiowych wyzwań.

Bardzo polecamy!

„Mała księga mądrości Kubusia. Disney Kubuś i Przyjaciele”

Tekst: Brittany Rubiano

Ilustracje: Mike Wall

Przekład: Ewelina Gładka

Oprawa: twarda

Ilość stron: 208

Dla dzieci: 6+

Wydawnictwo OLESIEJUK

Dodaj komentarz