„Senni Agenci i Strażnicy Zagadek” – Wydawnictwo AMEET

Halo, halo! Czy są tutaj miłośnicy LEGO? Mam dla Was coś extra!

Jeśli Wasze dzieci są fanami tych kultowych klocków to z pewnością zainteresują się także powieścią ze świata Lego! Książka „Senni Agenci i Strażnicy Zagadek” od wydawnictwa Ameet to propozycja idealna dla tych, którzy lubią emocjonujące, zaskakujące i bardzo wciągające historie. Lektura świetnie sprawdzi się dla pasjonatów Lego, ale zainteresuje także tych, którzy za książkami nie przepadają. Być może właśnie dzięki akcji, która rozgrywa się w świecie Lego młodzi czytelnicy połkną książkowego bakcyla i staną się wytrawnymi molikami.

koszyk

Wielu ludzi śni zwyczajnie. Czasem zapamiętujemy swoje sny, czasami nie, ale są także tacy szczęśliwcy, którzy śnią świadomie! Ich świat snów jest równie rzeczywisty jak jawa, a po obudzeniu pamiętają każdy szczegół. To właśnie grupka takich młodych śmiałków zabierze Was w pełną wyzwań i niebezpieczeństw misję ratowania Świata Snów przed straszliwym i złym Królem Koszmarów i jego przerażającą armią!

Mateo, Izzie, Cooper i Logan to zwyczajne dzieci, których dni wypełniają szkolne obowiązki i pasje. Są stałymi bywalcami Świata Snów, który prócz przygód, fascynacji i cudownych przeżyć kryje także sporo niebezpieczeństw. Czy misja, która czeka na młodych ludzi ma szansę powodzenia? Czy zdolność do tworzenia wewnątrz Świata Snów niesamowitych gadżetów, pojazdów, stworzeń – wszystkiego, co podsunie wyobraźnia pomoże im w wyzwaniu?

Śnić świadomie… To byłoby coś! Myślę, że każdy człowiek, choć na chwilkę chciały poczuć emocje takich chwil. Teraz możecie przenieść się w świat piątki młodych Sennych Agentów i wraz z nimi wziąć udział w emocjonujących potyczkach.

Książkę czyta się jednym tchem i zdecydowanie nie jest skierowana tylko do chłopców! Można w niej znaleźć wiele cennych przesłań, jak choćby wiarę w siebie, w swoje talenty, zdolności i możliwości. Duża dawka wyobraźni, szczypta magii i ukryte w historii niespodzianki gwarantują świetną lekturę. Na końcu książki znajdziecie słowniczek przedstawiający główne postacie oraz dziennik, w którym każdy młody czytelnik może zapisywać swoje najciekawsze sny!

Baaaardzo polecamy 🙂

„LEGO® DREAMZzz. Senni Agenci i Strażnicy Zagadek”

Autor: Kaela Rivera

Ilość stron: 242

Oprawa: twarda

Dla dzieci: 6+

Wydawnictwo AMEET

Dodaj komentarz