Literkowa książka – Wydawnictwo NASZA KSIĘGARNIA

Uwielbiam i bardzo doceniam książki nietuzinkowe, wyjątkowe, inne niż wszystkie, oryginalne. Zawsze zwracam uwagę na ilustracje, detale, na sposób wydania. Są książki, w których widać serce autora i pasję, którą włożył w jej przygotowanie. Dziś chciałam pokazać Wam jedną z takich właśnie literackich perełek.

„Literkowa książka” to dużego formatu, w całości kartonowa pozycja do nauki liter. Wyróżnia się od innych wyjątkowymi – włóczkowymi ilustracjami, które zachwycą nie tylko dzieci!

 

koszyk

 

Ilustracje do książki wydziergała Anna Salamon, wierszyki ułożyła Alicja Krzanik. Na 40 stronach znajdziecie małe dzieła sztuki!

Dzieci będą mogły poznać alfabet dzięki literom ukazanym w zabawny sposób: C jest cukierkiem, E – elfem, G cała jest w gwiazdach, na K płynie sobie kaczka, T to prawdziwa tęcza, w Z kryje się zebra. Przy każdej literze mamy też zadanie do wykonania: trzeba poklepać się po brzuszku, znaleźć w domu rzeczy zaczynające się na daną literę, zagrać na instrumencie, czy skoczyć wysoko! Propozycji jest naprawdę dużo.

Oprócz alfabetu w książce znajdziecie także dużo wierszyków, które same wpadają w ucho! My uwielbiamy szczególnie ten o babci, która jest gwiazdą rocka oraz o motylu który biegnie z miską makaronu. Staś po kilku razach recytuje je prawie z pamięci!

Jestem pod wrażeniem pomysłowości i licznych detali, które kryją się w książce. Każda ilustracja jest dopieszczona i niepowtarzalna, a różnorodne propozycje do nauki przez zabawę, które znajdziecie w książce sprawią, że możecie korzystać z niej na wiele sposobów. Bardzo polecamy! Sięgnijcie i bawcie się dobrze. To nie jest książka na raz, to propozycja na pokolenia!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania wydawnictwo nasza ksiegarnia logo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.