„Lato w Dolinie Tumilu” – książki, które będą dorastać z dzieckiem.

Wydawnictwo TUMILU darzę wielką sympatią i doceniam za wyjątkowe, przemyślane i dopracowane pod każdym względem książki. Mama pisarka i córka ilustratorka tworzą wspaniały, zgrany duet, którego owocem są nietuzinkowe książki.

Zawsze z wielką ekscytacją czekam na nowe książki od Tumilu, bo to nietuzinkowe, jedyne takie w Polsce pozycje!

Dziś zapraszam Was na recenzję cieplutkiej nowości. „Lato w Dolinie Tumilu” to zestaw dwóch książek, które wystarczą na lata! Będę rosły wraz z dziećmi i cieszyły je przez długi czas.

W serii dostępne są także książki, których akcja rozgrywa się w innych porach roku.

TUTAJ znajdziecie recenzję Jesieni.

TUTAJ znajdziecie recenzję Zimy.

Na stronie wydawnictwa TUMILU możecie kupić wszystko z 20% rabatem! Wpiszcie kod: KSIAZKIDLADZIECI

Darmowa dostawa od 150 zł

koszyk

„Lato w Dolinie Tumilu” to dwie książki w komplecie. Stanowią całość, ale oczywiście można z nich korzystać osobno.

Duża, kartonowa wyszukiwanka urzeknie Was dziesięcioma, pełnymi ciepła i kolorów rozkładówkami. Wypełnione są one mnóstwem szczegółów i uroczych niespodzianek, dlatego za każdym razem podczas lektury znajdziecie nowe detale! Ileż historii tutaj możecie stworzyć, ile wyjątkowych opowieści.

W czytance znajdziecie aż dziesięć opowieści o emocjach, dziesięć wierszy, dwieście zgadywanek i całe mnóstwo innych aktywności.

Każda historia z Czytanki rozgrywa się w scenkach odpowiadających danym stronom z Wyszukiwanki. Podczas wspólnej lektury malec może śledzić wybraną postać na kartach Wyszukiwanki, co jest wspaniałą przygodą i treningiem spostrzegawczości.

Historie poruszają codziennie, drobne, życiowe wyzwania, jak np. usamodzielnianie się, docenianie dobrej zabawy zamiast rywalizowania, bycia uważniejszym, radości ze sprawiania innym przyjemności, doceniania przyjaźni i rodziny, wdzięczności za drobne rzeczy i szukania w nich radości, oswajania trudnych sytuacji, czy pomagania sobie nawzajem.

W książkach znajdziecie wiele emocji i pięknych wskazówek jak je przyjmować oraz oswajać. Czeka na Was mnóstwo przygód, ciepła i uroczych nadmorskich klimatów! Po tej lekturze aż chce się wybrać na cieplutką plażę!

Bardzo polecamy najnowszy tom i wcześniej wydane pozycje o zimie i jesieni.

Gwarantuję dobrą zabawę dla całej rodziny!

TUTAJ znajdziecie recenzje innych książek z wydawnictwa TUMILU.