Zima w Dolinie Tumilu – Adwentowa propozycja na 24 wieczory wypełnione niecierpliwym wyczekiwaniem Gwiazdki.

Książki od rodzinnego wydawnictwa Tumilu pokazuję Wam już od lat! Za każdym razem podziwiam jak bardzo są one dopracowane i starannie wydane. Tym razem aż zabrakło mi słów!

„Zima w Dolinie Tumilu” to zestaw dwóch książek, które wystarczą na lata! Będę rosły wraz z Waszymi dziećmi i cieszyły przez wiele godzin. Są wyjątkowe.

koszyk

Z kodem: ksiazkidladzieci kupicie wszystko na stronie wydawnictwa TUMILU z 20% rabatem! Kod działa tylko do 22 listopada, a nakład książek powoli się kończy, więc nie czekajcie na ostatnią chwilę 🙂

Komplet składa się z kartonowej książki – wyszukiwanki oraz z czytanki.

Wyszukiwanka naszpikowana jest tyloma detalami, drobiazgami i pięknymi ilustracjami, że można zachwycać nią oko przez wiele, wiele godzin, a i tak za każdym razem wypatrzycie coś nowego. To aż 12 rozkładówek, w dużym formacie! Pomysłów na zabawę będzie bez liku. Można szukać szczegółów, opowiadać własne historyjki, można liczyć, a z najnajami poznawać kolory.

Czytanka zaskoczy Was jeszcze bardziej! Znajdziecie tu aż 24 historie, idealne na wspólne, zimowe wieczory. Tematy są bardzo różne: 12 historii o emocjach i 12 ciepłych, klimatycznych wierszy, a także ponad 200 zadań na wyszukiwanie oraz liczenie. Są nawet przepisy! Moje serce skradł smakowity pomysł na ciasto – orzechowo miodowe, które planujemy zrobić.

Książki możecie wykorzystywać razem lub osobno. Każda opowieść z czytanki rozgrywa się w scenkach odpowiadających kolejnym stronom wyszukiwanki, więc obie tworzą spójną całość. Jeśli macie ochotę na aktywną zabawę to możecie korzystać z obu książek, a jeśli czeka Was wieczorne wyciszanie to sięgnijcie po czytankę. Urzekły mnie opowiadania i wiersze. Tyle w nich ciepła, urokliwego klimatu i zapachu świąt! Z tymi książkami poczujecie wyjątkową atmosferę grudniowych dni.

Bardzo, bardzo polecam! Gratuluję wspaniałym autorkom: mamie i córce stworzenia wyjątkowych książek. To bardzo wartościowe, mądre i pięknie zilustrowane pozycje. Prawdziwe perły w biblioteczce każdemu małego czytelnika.

Do każdego kompletu książek wydawnictwo dołącza Adwentowy domek do złożenia, 24 naklejki oraz uroczą zakładkę! Całość będzie wyjątkowym prezentem.

Jeśli planujecie zakup książek to nie czekajcie na ostatnią chwilą. Doszły mnie słuchy, że nakład powoli się wyczerpuje! 🙂

Dodaj komentarz