„Jesień w Dolinie Tumilu” – Wydawnictwo TUMILU

TUMILU to wyjątkowa przestrzeń dwóch wyjątkowych kobiet! Od lat przyglądam się temu malutkiemu, rodzinnemu wydawnictwu, w którym mama i córka tworzą wyjątkowe książki. Myślę, że wiele z Was doskonale zna TUMILU i wie z jakim sercem i starannością obie panie pracują nad każdą wydaną książką. Tutaj nie ma pogoni, nie ma bylejakości, a każdy tytuł przygotowany jest z dbałością o szatę graficzną i wspaniałą, wspierającą treść.

Ewa Dahlig i Marta Dahlig kierują swoje książki do dzieci w wieku około 2 – 6 lat. Ich bajki tworzone od serca pomagają najmłodszym oswajać emocje, tworzyć piękne przyjaźni i budować pewność siebie.

Dziś z wielką radością i przyjemnością chciałam zaprosić Was w jesienne klimaty!

„Jesień w Dolinie Tumilu” to zestaw dwóch książek, które wystarczą na lata! Będę rosły wraz z dziećmi i cieszyły je przez długi czas. Idealnie sprawdzą się na długie, jesienne wieczory.

Do piątku – 24 września otrzymacie aż 20% zniżki na wszystko z kodem: JESIEN

Darmowa dostawa od 100 zł!

koszyk

Komplet składa się z dwóch pozycji: kartonowej książki – Wyszukiwanki oraz z Czytanki. Można korzystać z nich razem lub osobno, w zależności od Waszych upodobań!

Na 88 stronach Czytanki wydanej w twardej oprawie znajdziecie aż 20 rozdziałów. Jest tu 10 bajek o przygodach wyszukiwankowych bohaterów oraz 10 wierszy i zestawów zadań na spostrzegawczość, łącznie to aż 240 aktywności. Naprawdę jest co robić!

W kartonowej Wyszukiwance znajdziecie aż 10 pełnych szczegółów rozkładówek, z mnóstwem niespodzianek! Książka inspiruje do tworzenia własnych historii, a także będzie idealnym treningiem na spostrzegawczość. Posłuży do wspólnej zabawy i rozmów na rozmaite tematy.

Opowiadania poruszają tematy codziennych przyjacielskich relacji, a także zabaw w gronie różnych dzieci, a nie tylko jednej ulubionej koleżanki. Pięknie wybrzmiewa tu również poczucie własnej wartości i pielęgnowanie pasji, spełnianie się w swoim hobby i pozwalanie sobie na bycie nieperfekcyjnym. Znajdziecie tu również szacunek do starszych i ich porad, wzajemną pomoc i odwagę w zadawaniu pytań. Dzieci przekonają się także jak wielką moc niesie słowo przepraszam, nauczą się widzieć i doceniać swoje talenty oraz zobaczą, że warto pokonywać nieśmiałość.

„Jesień w Dolinie Tumilu” to z całą pewnością jedna z najpiękniejszych, pełnych wsparcia i wartości książek. Polecamy z całego serca, a jeśli nie znacie jeszcze zimowej wersji to koniecznie zajrzyjcie na stronę www.TUMILU.pl.

TUTAJ znajdziecie recenzje innych książek z wydawnictwa TUMILU.

Dodaj komentarz