„BIBLIA. Słowo blisko ciebie” – Wydawnictwo JEDNOŚĆ

Jeśli pragniecie nakarmić swoją duszę Słowem Bożym to mam dla Was wyjątkową lekturę!

Wydawnictwo Jedność przygotowało prawdziwą literacką perłę, która będzie ucztą nie tylko dla ducha, ale także dla oczu. „Biblia. Słowo blisko ciebie” to przepiękne wydanie Biblii, w którym autorka, Dorota Łoskot – Cichocka przedstawia historie ze Starego i Nowego Testamentu w bardzo przystępny, a jednocześnie wskroś duchowy sposób.

Elegancka, materiałowa oprawa z tłoczeniami i urzekające ilustracje dodają jej kunsztu, dlatego książka będzie idealnym pomysłem na prezent, np. z okazji Pierwszej Komunii Świętej, czy bierzmowania.

koszyk

Na kartach Biblii czeka Was aż dwadzieścia spotkań. Stanieci blisko Adama i Ewy, czując tętniący życiem ogród. Przyjrzycie się deszczu, który bębni o dach arki, ujrzycie szczęście w oczach Sary i Abrahama, których Bóg pobłogosławił dzieckiem. Poznacie wzruszającą historię Józefa, który mimo niecnego postępku braci, ich złości i zazdrości pokazał czym jest prawdziwe miłosierdzie. Będziecie towarzyszyć Mojżeszowi w spotkaniu z Tym, który JEST i poznacie najważniejsze drogowskazy, wyznaczające drogę życia. W grocie betlejemskiej usłyszycie płacz maleństwa, które przyszło na świat, by nas zbawić…

Historie napisane są z wielkim ciepłem, z dbałością o detale, dlatego poruszają wszystkie zmysły! Można poczuć ich klimat oraz atmosferę miejsc. Stajemy tuż obok bohaterów, niemal czując i słysząc co dzieje się w ich umysłach! To jest właśnie wyjątkowość tych historii.

Wspaniała, wartościowa pozycja. Idealna do wspólnego, rodzinnego czytania dla dzieci od około 10 roku życia.

Bardzo polecamy!

Dodaj komentarz