„Lato w Białej Dolinie” – Wydawnictwo SQN

W zeszłym roku polecałam Wam całym sercem książkę inną od wszystkich, oryginalną, zabawną, ciepłą i zaskakującą. „Opowieści z Białej Doliny” oczarowały nas tak bardzo, że w tym roku z radością i ciekawością sięgnęliśmy po kolejny tom w serii.

„Lato w Białej Dolinie” autorstwa Przemka Corso, z uroczymi ilustracjami Marceliny Misztal to idealna lektura na deszczową jesień i długie zimowe wieczory! Opowieści rozgrzeją Wasze serca i udowodnią, że w życiu zawsze znajdzie się rozwiązanie, nawet na największe przeciwności losu.

Kupując książkę na stronie wydawnictwa SQN przyczyniacie się do niesienia dobra! Wydawnictwo przekazuje aż 10 złotych z każdego kupionego egzemplarza na rzecz Domu Dziecka w Szklarskiej Porębie! To doskonała okazja, aby czas zakupu prezentów dla swoich dzieci był okazją do pomocy tym dzieciom, które domu nie mają. Ta pomoc pozwoli na poprawę warunków życia i zakup niezbędnych środków dzieciom, które zasługują na bezpieczeństwo i szansę na lepszą przyszłość. Akcja charytatywna trwa do końca roku 2023. Warto pomagać!

koszyk

Wydawnictwo SQN przekazuje aż 10 złotych z każdego kupionego egzemplarza na rzecz Domu Dziecka w Szklarskiej Porębie! Akcja trwa do końca 2023 roku 🙂 Warto pomagać!

Ta obszerna lektura, licząca ponad 300 stron nie pozwoli się Wam nudzić! Historie czyta się jednym tchem, szczególnie, gdy tak dużo się dzieje! W Białej Dolinie pojawiają się tajemnicy Obcy, a także najsłynniejszy reżyser, który właśnie tutaj pragnie nakręcić swój nowy film…

Energiczna fabuła to jednak nie wszystko! Książka obfituje w wartości, które koniecznie trzeba zasiać w swoim sercu. Przekonacie się jak wielką moc ma pomaganie, przyjaźń, szczera miłość, odwaga i ciekawość. Autor udowadnia także, że różnorodność i bycie sobą są niezwykle ważne, dlatego warto je doceniać i pielęgnować.

Wspaniałe ilustracje w wesołym, dziecięcym stylu z pewnością umilą Wam lekturę!

Biała Dolina po raz kolejny nas urzekła i mam nadzieję, że nie ostatni. Z radością czekamy na kontynuację serii.

Bardzo polecamy.

„Lato w Białej Dolinie”

Tekst: Przemek Corso

Ilustracje: Marcelina Misztal

Oprawa: twarda

Ilość stron: 304

Dla dzieci: 5+

Wydawnictwo SQN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.