Królewna Śnieżka POP UP – Wydawnictwo ENTLICZEK

Są takie książki obok których nigdy nie przejdę obojętnie! To pozycje pop up, które zachwycają formą i pomysłowym wydaniem. Wydawnictwo Entliczek oferuje nam serię niezwykłych, pięknie wydanych książek, które poruszą serca przedszkolaka i dorosłego. To książki dla całej rodziny.

Kolekcja Retro to klasyka baśni z kultowej serii książek przestrzennych z ruchomymi elementami zaprojektowanych przez mistrza gatunku, znanego czeskiego artystę – Vojtěcha Kubaštę.

 

koszyk

 

„Królewna Śnieżka” to pierwszy w naszym domu pop up z serii, ale wiem już z całą pewnością że sięgniemy po kolejne („Czerwony Kapturek”, „Jaś i Małgosia”, „Kot w butach”).

Na 12 stronach znajdziemy klasyczną opowieść z cudnymi, ruchomymi elementami! Przekładając kartę po karcie otrzymujemy niezwykły obraz, w którym znajdują się elementy które można poruszać! A to jest czarodziejskie lustro, w którym możemy zmienić obraz, a to w oknach pojawiają się krasnoludki, a to zła królowa pod postacią staruszki podaje Śnieżce jabłko!

Odnoszę wrażenie że ta książka ma niebywałą moc i gdy ją czytamy dzieci są jak zaczarowane. Za każdym razem wywołuje radość i zachwyt i przede wszystkim pobudza wyobraźnię.

Vojtech Kubašta stworzył ponad 200 książek, które zostały przetłumaczone na blisko 40 języków. Jego nowatorskie pop-upy do dziś inspirują architektów papieru na cały świecie. To klasyka we wspaniałym wydaniu! Być może pamiętacie tę książkę z własnego dzieciństwa.

Bardzo polecamy! Książka spodoba się dzieciom w wieku od około 3 lat.

 

 

 

 

 

 

 

 

3 thoughts on “Królewna Śnieżka POP UP – Wydawnictwo ENTLICZEK

Dodaj komentarz