Kraina Ruin: Oko za oko TOM 1 – Wydawnictwo KBOOM

Czy są tu miłośnicy komiksów? Ja będąc dzieckiem nie przepadałam za tym gatunkiem literackim, ale teraz z radością nadrabiam wszelkie komiksowe lektury z trójką moich dzieci, które są ogromnymi fanami takich graficznych historii.

Dziś chciałam pokazać Wam pierwszy tom ciekawej, trzymającej w napięciu i dynamicznej opowieści fantasy, którą przeczytał mój siedmiolatek i dwójka nastolatków. Ja też dobrze się przy niej bawiłam. Tutaj humor przeplata się z żywiołową akcją i świetnymi ilustracjami.

koszyk

„Kraina Ruin. Oko za oko” – TOM 1

Pomysł, scenariusz i rysunki: Derek Laufman

Tłumaczenie: Marceli Szpak

Oprawa: miękka

Ilość stron: 144

Dla dzieci: 7+

Wydawnictwo KBOOM

„Kraina Ruin. Oko za oko” to jednotomowa, zamknięta historia o przygodach Pogo i Reksa, których zadaniem jest poszukiwanie rozsianych po całej krainie artefaktów. To nie jest proste wyzwanie! Na tę dwójkę czyha banda złoczyńców, ropusze klany, kamienne golemy, a do tego muszą powstrzymać katastrofalny koniec świata… Nie zabrakło tu również wybrednych przyjaciół i i sporej dawki humoru!

Autorem komiksu jest Derek Laufman – profesjonalny rysownik, który tworzy od ponad 18 lat. Pracuje dla takich firm jak Marvel, Warner Bros, czy Mattel. W książce czuć jego pasję i serce! Rozplanowanie kadrów, ustawienie postaci, budowanie nastroju kolorami – to wszystko sprawia, że książkę pochłania się wszystkimi zmysłami.

Kraina Ruin to świat, który obrócił się w ruinę, ale mimo wszystko pełen jest życia. Znajdziecie tu liczne istoty, które żyją w niej od pokoleń i które nie pozwolą Wam się nudzić!

Jeśli lubicie mix fantastyki, przygody, zabawnych zwrotów akcji to koniecznie sięgnijcie po tę książkę! Zdecydowanie nie ma ograniczeń wiekowych i każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Polecamy!

Wydawnictwo KBOOM-

Dodaj komentarz