„Kocia Szajka i zagadka zniknięcia śledzi” TOM 1 – Wydawnictwo AGORA dla dzieci

Kochacie koty, zagadki i humor? Lubicie pięknie wydane książki, z ciekawymi ilustracjami? Jeśli tak to mam dziś dla Was coś świetnego!

„Kocia Szajka i zagadka zaginięcia śledzi” to pierwszy tom detektywistycznej, przygodowej serii dla dzieci. Znajdziecie tu dużą dawkę emocji, doskonałego humoru, troszkę cieszyńskiej gwary, no i całą Kocią Szajkę! Autorką książki jest Agata Romaniuk, a ilustracje przygotowała Malwina Hajduk.

koszyk

W sklepie Społem doszło do włamania. Ktoś ukradł wszystkie śledzie… Sytuacja staje się bardzo trudna, bowiem w cieszyńskim ratuszu właśnie szykowano wystawny bankiet, podczas którego zawsze serwowano kanapki ze śledziami!

Oczywiście policja zabiera się z miejsca do akcji, ale sprawa wymaga pomocy Kociej Szajki, która dobrze zna się na rzeczy. Nie martwcie się – w szajce nie ma żadnego łotra! 🙂 Jest tu okrąglutki Morfeusz, bracia bliźniacy – Piksele, Komandos, który od lat przewodzi kociej zgrai, cichutka Poziomka, czy piłująca pazurki Lola, ach i jeszcze Bronka, która w chwili emocji mówi gwarą cieszyńską.

Ta pomysłowa ekipa ma nosa do zadań specjalnych, dlatego możecie być pewni że użyją wszystkich swoich atutów, by dorwać złodzieja śledzi! A rozwiązanie będzie bardzo nieoczywiste, my do ostatnich stron główkowaliśmy całą rodziną kto jest winowajcą. Ta opowieść naprawdę trzyma w napięciu i czyta się ją jednym tchem.

Bardzo wesoła, dynamiczna i oryginalna książka. Wspaniały kryminał z pazurem dla całej rodziny. Już nie możemy doczekać się kolejnego tomu. Bardzo, bardzo polecamy!

„Kocia Szajka i zagadka zniknięcia śledzi” TOM 1

Tekst: Agata Romaniuk

Ilustracje: Malwina Hajduk

Oprawa: twarda

Ilość stron: 128

Wydawnictwo Agora dla dzieci

Dla dzieci: 6+

One thought on “„Kocia Szajka i zagadka zniknięcia śledzi” TOM 1 – Wydawnictwo AGORA dla dzieci

Dodaj komentarz