JEZUS – najpełniejsza graficzna adaptacja życia Chrystusa, jaką kiedykolwiek stworzono! KOMIKS – Wydawnictwo AA

Są takie książki, których nie chce wypuszczać się z rąk ani na chwilę… Takie, które wciąż chce się oglądać, czytać, wąchać i które chłonie się wszystkimi zmysłami… O jednej z nich pragnę Wam dziś napisać!

Komiks „Jezus” od wydawnictwa AA, zilustrowany przez wybitnych autorów tworzących dla Marvel i DC Comics jest najpełniejszą graficzną adaptacją życia Chrystusa, jaką kiedykolwiek stworzono! Na 320 stronach znajdziecie całe ziemskie życie Pana Jezusa, według Ewangelii św. Mateusza, św. Marka, św. Łukasza i św. Jana.

Książka posiada Imprimatur.

Z wielką radością objęłam tak ważną dla naszych serc lekturę swoim patronatem medialnym. Jezus jest drogą, prawdą i życiem, dlatego warto poznać Go bliżej.

koszyk

Komiks zachwyca już od okładki! Przygotowany jest z wielką starannością i dbałością o detale. Twarda oprawa, czarująca wyklejka i zakładka w formie tasiemki dodają mu kunsztu, dlatego będzie on idealnym pomysłem na wartościowy, mądry prezent!

Wnętrze jest równie czarujące, choć chyba lepiej brzmi słowo: wciągające! Nie sposób oderwać się od lektury, bo szata graficzna jest tak wymowna i bogata w emocje, że aż chce się więcej…

Narodziny w Betlejem, życie w Nazarecie, nauczanie, cuda, męka, śmierć, zmartwychwstanie, wniebowstąpienie – całe życie Jezusa na kartach jednej książki!

Warto prowadzić dzieci do Boga, a dzięki tej lekturze, napisanej w tak przystępny i atrakcyjny sposób droga ta może stać się znacznie prostsza. Forma komiksu zachęci do lektury nawet tych, którzy stronią od książek.

Wspaniała duchowa lektura! Polecam całym sercem.

„Jezus” – komiks

Scenariusz: Ben Avery

Rysunki: Sergio Cariello, Richard Bonk, Geof Isherwood, Chris Ivy, Fabricio Guerra, Zach Matheny, Mark McNabb

Tłumaczenie: Magdalena Partyka

Oprawa: twarda

Ilość stron: 320

Dla dzieci: 7+

Wydawnictwo AA

Dodaj komentarz