Jak się dzielić, współpracować i sobie pomagać. Seria Dlaczego? Kiedy? Jak? Junior – Wydawnictwo SAM

Dziś kolejna fantastyczna książka z okienkami! Wydawnictwo SAM rozpieszcza swoich czytelników i po raz kolejny proponuje wartościową, bardzo ważną i pomocną książkę.

Seria „Dlaczego? Kiedy? Jak?” wzbogaciła się o nowym tom! Tym razem jest to propozycja dla najmłodszych dzieci, już od około drugiego roku życia.

„Jak się dzielić, współpracować i sobie pomagać” to ciekawa propozycja o relacjach. Aż żałuję, że takiej książki nie było kiedy moje dzieci przekraczały progi przedszkola i często zmagały się z trudami funkcjonowania w grupie.

koszyk

Z kodem SAM10 otrzymacie 20% rabatu na wszystkie książki wydawnictwa SAM

Książka jest bardzo ciekawie i przystępnie przygotowana. Będzie czytelna i interesująca już dla najmłodszych dzieci. Pokazuje relacje w domu, przedszkolu, sklepie, czy na placu zabaw. Wszędzie tam, gdzie dzieje się życie!

Dzięki treściom i licznym okienkom dzieci zobaczą jak funkcjonować w grupie, w jaki sposób się dzielić i na czym polegają zasady wspólnego przebywania. Dzięki prostym, życiowym scenkom mali czytelnicy nauczą się szukać kompromisów i opanowywać emocje podczas kłótni. Dowiedzą się także, że nikogo nie można bić, popychać, kopać, ani ranić słowami. Ważnym aspektem jest także pomaganie innym oraz wspieranie się nawzajem – wszystko to i dużo więcej znajdziecie na kartach książki.

Każda książka z tej serii jest bardzo starannie opracowana i posłuży na długi czas. Spiralna oprawa jest strzałem w dziesiątkę! Dzięki temu małe rączki chętnie będą z nią obcowały i z radością i wygodą do niej powracały.

Bardzo, bardzo polecam!

Jeśli nie znacie jeszcze innych tytułów w serii to zerknijcie do poprzednich wpisów:

Odkrywamy kosmos. Dlaczego? Kiedy? Jak?

Prawdziwe księżniczki. Dlaczego? Kiedy? Jak?

„Jak się dzielić, współpracować i sobie pomagać”

Tekst i ilustracje: Doris Rübel

Przekład: Anita i Robert Jonczyk

Seria: Dlaczego? Kiedy? Jak? Junior

Ilość stron: 16

Dla dzieci: 2+

Z kodem SAM10 otrzymacie 20% rabatu na wszystkie książki wydawnictwa SAM tutaj: www.WydawnictwoSam.pl

Wydawnictwo SAM

Dodaj komentarz