„Jak rosnę” – Książka zapisków z mojego dzieciństwa – FAMILIUM

Dziś chciałam pokazać Wam przepiękną książkę, która stanie się kroniką dzieciństwa!

Narodziny dziecka to niezwykła chwila, a jego wychowanie jest prawdziwą misją dla rodziców. Poświęcamy tym chwilom wiele trosk, czasu, energii, a przede wszystkim miłości. Pokazujemy małemu człowiekowi świat, przeżywamy małe i te wielkie ważne chwile, jesteśmy od pierwszego uśmiechu, zachwycamy się pierwszymi krokami, cieszymy się na pierwszy ząbek. Te wszystkie najwspanialsze momenty życia umykają ta szybko… Za szybko! Warto je spisać i wracać do nich po latach.

koszyk

Książka, a właściwie elegancki, pięknie wydany album „Jak rosnę” to kopalnia wspomnień, które sami skomponujecie! Na początku książkę będą uzupełniać rodzice, później z chęcią dołączy się malec, uzupełniając ją o swoje obrazki, notatki, czy zdjęcia. Jest tu także miejsce na wiadomości od rodziny, krewnych i przyjaciół.

Uchwycicie ważne i piękne momenty, od urodzenia, aż po próg dorosłości. Stworzycie bezcenną kronikę dzieciństwa, do której można będzie wrócić z sentymentem w każdej chwili. Będzie to wyjątkowa, oryginalna i niepowtarzalna pamiątka na całe życie.

Dużym walorem jest jakoś wydania. Twarda oprawa, grubszy, matowy papier i tasiemka – zakładka dodają jej elegancji, dlatego będzie to wspaniały prezent dla młodych rodziców, lub tych którzy właśnie spodziewają się dziecka. Subtelne ilustracje dodają jej uroku. To aż 132 strony wspomnień i pięknego, beztroskiego dzieciństwa.

Bardzo polecam!

„Jak rosnę” – Książka zapisków z mojego dzieciństwa

Tekst: PharmDr. Monika Kopřivová

Przekład: Zofia Bałdyga

Ilustracje: Linh Dao

Oprawa: twarda

Ilość stron: 132

Klikając w zdjęcie poniżej przejdziecie do wpisu z innymi, ciekawymi, oryginalnymi pomysłami na prezent dla całej rodziny od www.FAMILIUM.pl

Dodaj komentarz