Jagodowy Stempel – personalizowane listy dla dzieci

Od kilku tygodni moje dzieci otrzymują listy! Ale jakie! 🙂

Zapraszam Was dziś na recenzję czegoś wyjątkowego, pomysłowego i dopracowanego w najdrobniejszym szczególe.

Jagodowy Stempel to przede wszystkim wielka pasja i ogromna miłość założycielki projektu do budowania pięknych chwil i relacji z dziećmi. Jak mówi sama pomysłodawczyni Laura – to takie jej trzecie dziecko. Bajkowe listy personalizowane, pełne przygód, empatii, emocji są czymś nietuzinkowym. Przekonacie się sami, gdy zobaczycie jak pięknie są wydane!

Listy dedykowane są dzieciom w każdym wieku. Oczarują już najmłodsze przedszkolaki, ale również starsze pociechy uśmiechną się na taką wyjątkową korespondencję.

koszyk

Z kodem: W_NASZEJ_BAJCE_30 otrzymasz aż 30% rabatu na subskrypcję TUTAJ

Na początku czerwca moje dzieci otrzymały pierwsze listy i muszę przyznać, że żadne zdjęcia nie oddają ich prawdziwego uroku. Doskonałej jakości papier, piękne zdobienia, liczne dodatki i cała oprawa projektu są dowodem na to, jak pięknie jest mieć w życiu pasję i spełniać ją tworząc coś z głębi serca! Właśnie takie są listy od Jagodowego Stempla.

Bohaterami listów jest dwójka rodzeństwa. Florek i Tinka to jedenastoletnie bliźnięta, które na pozór przypominają ludzi, mają jednak… 7 cm wzrostu. Specjalizują się w przeskakiwaniu z miejsca na miejsce, a ich ubiór dostosowuje się do koloru otoczenia. W pierwszym liście poznaliśmy bohaterów, ich pasje i otoczenie, w drugim Florek i Tinka zabrali nas na wycieczkę. Dzieci kochają czytać i uwielbiają podróżować, dlatego w listach opisują swoje wojaże. Dzięki temu z najnowszych listów poznaliśmy elektrownię wodną w Solinie, gatunki ryb żyjących w jeziorze Solińskim, czy elementy z jakich zbudowana jest żaglówka. To sprawiło, że mamy już świetny pomysł na kolejną wycieczkę po Polsce!

Listy są wspaniałym pomysłem na oryginalny prezent dla dziecka, ale nie tylko! Dzięki nim możemy przemycać wiele ważnych przesłań i wartości. Dzięki rutynie listowej dzieci wciągnęły się w zabawę i nauczyły się tej formy komunikacji, bowiem same mogą na listy odpisywać! Pomysłodawczyni zadbała o kopertę zwrotną i znaczki!

Jest to także świetne narzędzie dla rodzica, gdy pragnie przekazać coś dziecku, za pomocą takiego „agenta” jakim jest listowy przyjaciel dziecka. Myślę, że będzie to świetne tzw. „trzecie oko”, które ma szansę pokazać w porę, że coś się u dziecka dzieje. Taka forma może być również świetnym wsparciem u dzieci z różnymi zaburzeniami, chorobami, czy podatnymi na depresje i stany lękowe. Najmłodsi mogą w nich wyrażać siebie, bez obaw o krytykę, mogą spisywać swoje pragnienia, a dzięki bohaterom podróżującym po Polsce mogą odkrywać ciekawe miejsca i poznawać swój kraj.

W każdym liście czekają na Was także niespodzianki! Można zagrać w grę, stworzyć własną pocztówkę, a przede wszystkim spędzić wspólnie, rodzinnie piękny i owocny czas.

Jeśli szukacie wyjątkowych aktywności dla swojego dziecka, pragniecie uczyć ich otwartości na świat i chcecie, by rozwijało małą motorykę, kształtowało estetykę, czy nauczyło się pisać listy to koniecznie zajrzyjcie na stronę: www.JagodowyStempel.pl i zamówcie listy!

Wspaniałe jest to, że rodzic może wcielić się w rolę bohatera i napisać własny tekst, który będzie umieszczony w postscriptum następnego listu. Dziecko może dostać odpowiedzi na swoje pytania, albo tekst adekwatny do swojej aktualnej sytuacji. Można go zatem użyć jako narzędzia wspierającego w wielu sytuacjach.

Jagodowy Stempel ma także opcję bardziej tematyczną, czyli np. list o złości w rodzeństwie, list dla wielbicieli pociągów itp. Są też listy dla grup przedszkolnych i wczesnoszkolnych. Są również bardziej tematyczne listy jak jesień, rywalizacja w grupie, strach i radzenie sobie z nim, wspomnienia z podroży. Wybór jest ogromny i możliwości dostosowane do Waszych dzieci, bo przecież każde ma inne potrzeby!

Bardzo, bardzo polecam!

Z kodem: W_NASZEJ_BAJCE_30 otrzymasz aż 30% rabatu na subskrypcję TUTAJ

Jagodowy Stempel

Dodaj komentarz