„Historia Polski” – kolorowanka Olesiejuk

Dziś wykorzystując piękny dzień wybraliśmy się na rodzinny piknik do pobliskiego lasu. Dzieci oczywiście zapakowały do swoich plecaków pyszne i zdrowe przekąski, ale również i ciekawe lektury. Starszaki wybrały na tę okazję bardzo ciekawe, wielkoformatowe pozycje z Wydawnictwa Olesiejuk.

 

 

his00-jpg

 

„Historia Polski do kolorowania” to niezwykle interesująca podróż w przeszłość Polski. Dzieci strona po stronie poznają nasze dzieje, władców, rycerzy, przywódców, bohaterów i sławnych Polaków. Oprócz tego, że na każdej karcie jest dużo ilustracji i krótkich, zwartych wiadomości, to jeszcze część obrazków jest do pokolorowania. Czyli to co moi mali czytelnicy lubią najbardziej. Każda strona to jeden temat, a po skończonej pracy można kartę wyrwać i powiesić w pokoju, dzięki czemu dziecko może „opatrzyć” się ze swoim dziełem i jeszcze wiele cennych historycznych faktów zapamiętać. Znajdziecie tu między innymi informacje o: piastach, dynastii Jagiellonów, królach, wojnach, powstaniach, Polskim Państwie Podziemnym, państwie „ludowym”, polskich noblistach, władcach, zmianach w granicach naszego kraju i wiele innych ważnych faktów.

Polecam serdecznie tą mądrą pozycję dla dzieci, mimo że jest to książka dużego formatu (prawie A3) to można ją zabrać ze sobą nawet do samochodu na dłuższe trasy, gdyż jest dodatkowo na końcu usztywniona, więc kolorować można komfortowo w każdej sytuacji. Papier jest grubszy, pozycja zawiera 48 stron i są to 23 plansze jednostronne. Zabawa i nauka w jednym, a dodatkowo zainteresuje Was z pewnością informacja, że książkę można kupić w sklepie internetowym www.swiatksiazki.pl. Znajduje się tam cała, dostępna aktualnie oferta Wydawnictwa Olesiejuk, a rabaty bardzo często osiągają 30%. Książki zamówione przez sklep internetowy można bezpłatnie odbierać w sieci sklepów Księgarnie Świat Książki na terenie całej Polski.

 

fullsizerender

his1

his3

his4

his5

his6

his8

his9

his10

his11

his12

hist7

 

One thought on “„Historia Polski” – kolorowanka Olesiejuk

  • Pingback: URL

Dodaj komentarz