Gra karciana do plecaka 7 RUND – Wydawnictwo EGMONT

Wakacje to idealna pora na wspólne, rodzinne rozgrywki. Warto zapakować do plecaka świetne, podręczne i emocjonujące gry karciane, które umilą wypoczynek i zbudują piękne relacje.

Wydawnictwo EGMONT proponuje ciekawą serię GRY DO PLECAKA, która zachwyca wygodnymi, niewielkimi formatami, prostymi zasadami i bardzo emocjonującymi partyjkami.

Świeżutką nowością w tym cyklu jest gra 7 rund, w której udział może wziąć od 2 do 5 graczy. Bardzo proste reguły i szybkie rozgrywki sprawią, że gra umili Wam czas na plaży, pikniku w lesie, czy podczas deszczowego dnia, który spędzacie w domu.

koszyk

Atutem gry jest dynamiczność podczas rozgrywki i spryt, którym cały czas trzeba się wykazywać!

Zadanie jest proste, trzeba bowiem zebrać jak najwyższą sumę punktów na kartach. Każdy gracz otrzymuje cztery karty. Mamy siedem rund, a w każdej z nich gracz pobiera z talii jedną kartę i rozpatruje jej efekt. Każdy wzór skrywa inną aktywność: możemy wymieniać się kartami, dobierać kolejne karty, albo blokować karty przeciwników. Jest sporo interakcji między graczami i czasami trzeba się dzielnie bronić. Następnie jedną z kart odkładamy, tak by zawsze po swojej kolejce mieć w ręku cztery karty. Grę kończymy po siedmiu rundach, a zwycięża ten, którego cztery karty mają w sumie najwięcej punktów.

Bardzo proste zasady, a jednocześnie dużo ekscytacji w każdej rozgrywce! W pudełku znajdziecie 77 kart gry, 7 kart rund oraz instrukcję.

To jak? Macie ochotę na 7 rund? Koniecznie wrzućcie to podręczne pudełko do plecaka, czy walizki i cieszcie się super zabawą, pełną sprytu i czujności.

Bardzo polecamy!

Zajrzyjcie także do inny gier w serii: GRY DO PLECAKA – czeka na Was dużo świetnych propozycji. My gorąco polecamy także kultowe już w naszym domu „Pędzące żółwie” w wersji karcianej i „Criss Cross” z dwoma poziomami trudności i możliwościami rozgrywki w pojedynkę.

„7 rund. Gry do plecaka”

Autor: Thomas Balk

Ilustrator: Martijn Haddering

Czas gry: 15 minut

Liczba graczy: 2-5

Dla dzieci: 8+

Wydawnictwo EGMONT

Dodaj komentarz