Dzisiaj, jutro, teraz, zaraz – Dlaczego? Kiedy? Jak? Książka o czasie. Wydawnictwo SAM

Czas dla małego dziecka jest pojęciem abstrakcyjnym, dlatego warto oswajać ten temat w ciekawy, prosty i atrakcyjny sposób. Najlepsze wskazówki pisze życie i przykłady z naszej codzienności, a najciekawiej wyjaśnić pojęcie czasu dzięki przyjaznym, ciekawym książkom!

Wydawnictwo SAM poszerzyło swoją popularnonaukową serię Dlaczego? Kiedy? Jak? Junior o nowy tytuł! Tym razem oswajamy z maluchami temat upływającego czasu. Książka pełna jest okienek, świetnych ilustracji i jasnych dla najnajów przykładów. Będzie cennym wsparciem dla rodziców i przyjemną lekturą dla całej rodziny.

koszyk

Z okazji PRZEDSPRZEDAŻY wszystkie książki wydawnictwa SAM kupicie z 20% rabatem

z kodem: SAM20

Na stronie znajdziecie także atrakcyjne pakiety! Zajrzyjcie koniecznie 🙂

Czasem czas nas goni, czasem mamy wolne i możemy beztrosko odpoczywać, często trzeba cierpliwie czekać na swoją kolej lub konkretny dzień w tygodniu gdy wychodzimy na basen. Czas pędzi, ale jak o tym co było, będzie i co nas czeka rozmawiać z małym dzieckiem? Najlepiej wyjaśnić malcowi czym jest tydzień na podstawie rutyny i nawyków. Z tej książki dzieci poznają dni tygodnia, pory roku, miesiące. Zobaczą bohaterów takich jak oni, będą mogli się z nimi utożsamiać i lepiej rozumieć upływający czas. Na prostych przykładach przekonają się czym jest zaraz, teraz, co trwa długo, a co szybko. Ach, przekonają się nawet, że babcia też była kiedyś małą dziewczynką! A to dla niektórych dzieci będzie wielkim odkryciem 🙂

Książka jest bardzo starannie opracowana, realistyczna, skierowana już do dwuletnich czytelników. Liczne okienka wspaniale przekazują wiedzę poprzez zabawę. Wygodny, podręczny format jest bardzo przyjazny dla małych rączek, a kartonowe strony przetrwają wszystko, nawet najbardziej ciekawego czasu malucha!

Polecam serdecznie ten tytuł i inne z tej wyjątkowej, wartościowej serii.

Dodaj komentarz